teenbloog

19 Гру, 2009

5 порад тому хто хоче досягти своєї мети

Автор: teener Рубрика: Психологія|Саморозвиток|Уроки успіху

Gol do Zidane - AFP
Creative Commons License photo credit: P.A

Кожен день ми ставимо перед собою якісь цілі, та намагаємося їх досягти. Ось вчора я сказав собі, що буду ходити на тренування до басейну 3 рази на тиждень, а раніше, що обов’язково запишуся на заняття по фортепіано. Ще я хочу мати 10 балів з математики та навчитися кататися на ковзанах. Але як кажуть у народі «Хотіти не шкідливо!».

Як часто ми не досягаємо цілей, які ставимо перед собою? І що ж нам заважає їх досягати? Невпевненість у собі, лінь, слабка сила волі, характер, навколишні обставини?

Насправді, існує багато різних причин, але найчастіше ми використовуємо їх скоріш для своїх же відговірок перед самими собою, а не для аналізування ситуації. Тому пропоную розглянути декілька практичних порад, які чітко кажуть, що потрібно робити.

Ці практичні рекомендації допоможуть тобі ставити перед собою конкретні цілі та досягати їх.

Реалістичні цілі працюють краще всього. Це означає, що перед собою потрібно ставити цілі, які ти можеш реально досягти, тобто ти сам віриш в те, що ти це зробиш, бо знаєш, що саме потрібно зробити. Наприклад, сказати собі: «Сьогодні я відпрацюю пенальті, а завтра попрацюю над грою в пас та прискоренням» – це набагато більше для досягнення цілі, ніж просто сказати «Я хочу добре грати у футбол».

Тим паче реалістичних та конкретних цілей легше дотримуватися, тому що ти бачиш рамки свого завдання і можеш точно відповісти на питання: «Чи зробив я сьогодні все для того, щоб наблизитися до своєї мети?»

Для результату потрібен час. Для того щоб відчути якісь зміни потрібен час. Можливо це займе кілька місяців, а може і більше. Це тому що нашому мозку потрібен час для того, щоб звикнути до нової ідеї чи плану для досягнення цілі та й швидкі результати бувають дуже рідко. Потрібно запастися терпінням та просто працювати та отримувати від цього задоволення.

Повторюй ціль. Повторюй свою мету кожного ранку для того, щоб нагадати собі, чого ти хочеш, і що повинен робити. Кожен раз коли ти повторюєш про себе чи вголос свою мету, ти заставляєш свій мозок та підсвідомість зосереджуватися на ній та шукати шляхи для її досягнення.

Ти робиш це лише для себе. Мотивацію для досягнення цілі ти повинен знайти в собі. Тобто ти повинен знати, що ти робиш щось тому що ти цього хочеш, а не тому що хочеш комусь догодити. Буде важко залишатися мотивованим, якщо ти знаєш, що ти повинен робити щось, щоб комусь догодити.

Перешкоди не означають поразки. Помилки – це невід’ємна частина шляху до мети. На помилках та невдачах потрібно вчитися та шукати нові шляхи. Невдачі бувають у кожного і лише від тебе залежить чи зупинить це  тебе на шляху до досягнення результату. Тому пам’ятай всі помиляються, але це не означає поразки, тому повертайся до роботи та роби все можливе,  для того, щоб досягти своєї мети.

Отож не стій дій! Успіхів тобі!5 коментарів to "5 порад тому хто хоче досягти своєї мети"

1 | mmm

Грудень 20th, 2009 at 20:39

Avatar

З поверненням (:

2 | невідома

Липень 14th, 2010 at 22:05

Avatar

Оце точно! От я наприклад навіть не подумаю здаватися! Тільки вперед!!!!!! :) :) :)

3 | Alex_la

Листопад 16th, 2010 at 11:59

Avatar

Гарний пост ….. і в загальному гарний блог ))) продовжуйте в тому ж дусі )

4 | Tati

Червень 3rd, 2011 at 23:35

Avatar

дуже корисні поради!)

5 | Олена

Серпень 20th, 2016 at 21:39

Avatar

Хочу авторові порадити психологічний журнал “Експеримент”. Може, зацікавить, там багато дієвих порад!

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд