teenbloog

25 Січ, 2009

5 способів боротьби з депресією

Автор: teener Рубрика: Психологія

Якщо ти відчуваєш себе пригніченим, то краще щось з цим робити – депресія сама по собі не зникне. Не забувай, що ти завжди можеш щось зробити для боротьби і твій успіх залежить тільки від тебе. Ось 5 речей, виконання, яких може тобі допомогти забути про депресію.

1. Займися спортом. Виділи протягом дня пів години для заняття якимось спортом. Ти можеш зранку виконувати зарядку чи бігати, можливо кататися на велосипеді, можеш записатися до басейну вибір залежить тільки від тебе. Я розумію, ти відчуваєш себе пригніченим, і не виникає бажання проявляти бодай якусь активність. Але ти повинен себе примусити це зробити (попроси друга займатися з тобою, якщо тобі потрібна якась спортивна мотивація). Не пройде і тижня, як ти відчуєш зміни у своєму настрої.

2. Зміни свій раціон. Депресія може зачепити твій апетит. У декого апетит пропаде взагалі, що навіть дивитися на їжу не буде хотітися, а інший буде їсти все, що тільки знайде у своєму холодильнику. Якщо депресія вплинула на твій апетит, ти повинен подумати про свій раціон. Внеси до свого щоденного раціону більше свіжих фруктів та овочів. Це позитивно вплине на твоє самопочуття.

3. Зрозумій свої проблеми, але не зациклюйся на них. Спробуй проаналізувати всі ситуації, які призвели до твоєї депресії. Коли ти знаєш, що змушує тебе почуватися пригніченим і чому, поговори про це з близькою тобі людиною. Щира розмова – це спосіб випустити почуття на волю і відчути, що тебе розуміють та підтримують. Якщо в тебе не має такої людини, то вилий свої думки та переживання на папері, це також дієво!
Звільнивши себе від тиску негативних думок, зверни свою увагу на щось позитивне. Починай діяти, щоб вирішити проблему. Звернися до когось за допомогою чи порадою. Зрозумій, що ти не сам на сам зі своїми негараздами, є люди , які можуть тобі допомогти і ти повинен, це ясно розуміти. Відчуття зв’язаності з друзями та родиною дуже полегшить твій стан.

4. Вирази себе. З депресією, творчий потенціал людини і почуття гумору можуть блокуватися. Змусь свою уяву працювати, займись якоюсь творчою роботою, спробуй намалювати, якийсь пейзаж чи перевір свої здібності у поезій, знайди завдання, яке змусить твої думки працювати, а не знову і знову жаліти себе. Сходи з товаришем у кіно на якусь комедію , зроби щось, що змусить тебе сміятися. Сміх допоможе зняти напруженість .

5. Дивися на яскраву сторону. Депресія зачіпає твої думки, тобі все здається похмурим, невеселим та безнадійним. Приклади зусиль, щоб помітити щось гарне та яскраве. Спробуй помітити одну річ, потім подумай про іншу. Подумай за що ти можеш бути вдячний у цьому світі. Це змусить твої думки знаходити більше і більше позитивних моментів у твоєму житті. Будь терплячим до себе, не забувай, що найкращі ліки – це час, але не опускай рук, це ще нікому не допомагало.3 коментарі to "5 способів боротьби з депресією"

1 | Міа

Травень 24th, 2010 at 13:49

Avatar

так депресія це страшна штука. хочеш себе розрадити , що все буде добре ,думаєш про світле майбутннє яке колись можливо станеться,але це все мрії , а коли розплющуєш очі навколо тебе все не так як ти хотів .і людина знов впадає в розчарування, а так як всім відомо коли страда душа тоді страдає і тіло. Будьте здоровими!

2 | невідома

Травень 24th, 2010 at 16:20

Avatar

а що коли не хочеться розвиватися творчо,я не знаю як це перебороти,я просто напевно переробилася….усе нецікаво,я нічого неможу зробити,зник апетит до їжі,хоч я і раніше не захоплювалась цим,здається що друзям не хочеться зімною спілкуватися,а родичі мене не розуміють…
усе якось монотонно,почались канікули,а я не знаю що мені робити…..

3 | Малишка

Серпень 10th, 2013 at 19:32

Avatar

А якщо нічого не допомагає, а якщо все набридло і світ здається безглуздим? Змінити свій раціон? Чи може зайнятися спортом? Ні, цього замало…..цим не допоможеш……я краще ввімкну свою улюблену пісню і буду іти далі у цьому жорстокому світі….

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд