teenbloog

27 Жов, 2010

6 порад як вміти подобатися людям та знаходити друзів

Автор: Анна-Марія Рубрика: Друзі|Знайомства|На замітку|Психологія|Спілкування|Стосунки


Creative Commons License photo credit: Jeff Bauche

Як подобатися людям? Це справді вічне питання, на яке немає точної відповіді до цього часу. Адже всім вгодити неможливо і не потрібно навіть старатися всім догодити, просто для того, щоб тебе  любили. Проте є такі люди до яких всі відносяться добре, в них немає ворогів, їм завжди легко знайти мову з іншими.

Але чому? Що їх об’єднує? Насамперед  те, що вони завжди щирі з іншими, не навішують на тебе своїх проблем, завжди тактовні, ввічливі, спокійні та завжди щасливі та усміхнені… Цей перелік можна продовжувати ще довго, але я краще дам кілька порад, які дають змогу подобатися людям і бути привітно прийнятим у будь-якому товаристві.

1. Щиро цікався іншими людьми. Альфред Адлер, знаменитий віденський психолог, написав книжку “Що повинно означати для вас життя” в якій говорить: “Індивідуум, який не виявляє цікавості до своїх побратимів – людей, переживає найбільші труднощі в житті і заподіює найбільшу несправедливість іншим. ” Це гірка правда, проте в нашому суспільстві найбільше таких особистостей.

В Нью-Йоркській телефонній компанії було проведено детальне вивчення телефонних розмов. Вона  визначила, яке слово  найчастіше  використовують при спілкуванні. Ним виявилося слово “Я”. Зокрема в 500 розмовах його використали 3990 раз. Дивно, правда? Тому, якщо ти хочеш мати друзів, роби що-небудь, що вимагає від тебе часу, енергії, безкорисливих почуттів та уважності до інших. Цікався іншими, не будь егоїстом, просто по люби ближніх і тобі будуть відповідати тим самим.

2. Усміхайся. Вчинки красномовніші за слова, а усмішка говорить: “Ви мені подобаєтесь. Ви робите мене щасливим. Я радий вас бачити.” Просто зустрічай людей з радістю, якщо хочеш, щоб вони раділи зустрічі  з тобою. Ти не хочеш усміхатися?

Тоді просто змусь себе це зробити і побачиш, результат перевершить очікування. А ще, прочитай пораду Ельберта Хаббарда: ” Кожного разу, коли ви виходите з будинку, наберіть бадьорого вигляду, високо підніміть голову, ніби вона увінчана короною, дихайте повними грудьми, “пийте сонячне світло”, вітайте усмішкою ваших друзів і вкладайте душу в кожне рукостискання.”

3. Якнайчастіше звертайся до людини за ім’ям. Є проста істина: для людини звук її імені є найсолодшим і найважливішим звуком людської мови. Більше того, люди так пишаються своїми іменам, що прагнуть їх увічнити будь-якою ціною.

Наприклад, двісті років тому багатії платили гроші для того, щоб письменники їм присвячували свої твори. Зараз це вже вийшло з моди, але можу сказати з упевненістю, для твоїх нових знайомих буде дуже приємно, коли ти їх називатимеш по імені.

4 .Будь хорошим слухачем, заохочуй розповідати про себе. Джек Вудфорд в одному зі своїх творів писав: “Рідко які людські істоти можуть встояти перед лестощами захопленої уваги”.  Тому постарайся бути уважним слухачем, цікався іншою людиною і вона відповість тобі тим самим. Щоб бути цікавим, треба бути зацікавленим. Запам’ятай це і успіх у спілкуванні тобі гарантований.

5 .Веди розмову в колі інтересів твого співрозмовника. Ти напевно й сам нерідко помічав, що найбільш приємно розмовляти з людиною, яка розділяє твої інтереси. Дуже легко спілкуватися з особистістю, з якою ти маєш багато спільного. Тому знайди тему цікаву і для твого співрозмовника і для тебе, я впевнена, тобі  буде легко це зробити.

6. Намагайся говорити щирі компліменти. Майже кожний вважає себе значною людиною і притому дуже значною. Тому найпевніший шлях до серця людини – це дати їй у тонкій формі зрозуміти, що ти визнаєш її значущість у її маленькому світі, і визнаєш це щиро.

Отже, тепер ти знаєш, як сподобатися людям і подарувати їм хоч трошки щасливих моментів спілкування з тобою. Використовуй ці правила і, я сподіваюсь, вони тобі допоможуть.) Успіхів!14 коментарів to "6 порад як вміти подобатися людям та знаходити друзів"

1 | alessandra

Жовтень 28th, 2010 at 17:37

Avatar

Боже!!!Яка стаття! Читається швидко, розуміється легко…Я просто у захваті. До речі, вона мені дуже допомогла. Я вже бачу, як друзі стали до мене відноситись!
Як говориться, респект автору ;)

2 | Анна-Марія

Жовтень 28th, 2010 at 19:35

Avatar

Дуже дякую за такі теплі слова. приємно, що тобі допомогла ця стаття)) це найбільша нагорода для мене!!!

3 | RomanSovs

Листопад 7th, 2010 at 16:21

Avatar

Хороші поради, особливо будуть корисні задротам

4 | Alwx

Листопад 13th, 2010 at 17:38

Avatar

RomanSovs – Рагуль.До речі, поради – цікаві й корисні.
І до речі автору – я також читав цю книжку

5 | Анна-Марія

Листопад 15th, 2010 at 21:32

Avatar

дякую))класно що ти її читав!!!молодець!!!мені вона дуже дужее подобається!!ще Аллан Пиз “Говорите точно” дуже хороша книга))а за рагуля +1))ахах))

6 | Sun

Листопад 20th, 2010 at 23:49

Avatar

цікава стаття, дякую:)

7 | Катя

Листопад 21st, 2010 at 18:52

Avatar

Чудова стаття. Думаю,що вона мені допоможе змінитися.)
Велике спасибі автору!

8 | danc1r0k

Січень 10th, 2011 at 17:41

Avatar

Стаття просто диво, дуже доступно і зрозуміло написано, почерпнув дещо для себе. Хоча і без того стараюся до усіх дружньо ставитися, біда тільки в тому, що не завжди люди відповідають взаємністю. Занадто багато брехні та підлості.

9 | Діана

Січень 21st, 2011 at 03:17

Avatar

Класно!!! =))) Як я вдячна Анна-Марія,тепер буду звати всіх поіменно!!! ))))

10 | Андрій

Липень 20th, 2011 at 23:39

Avatar

Все скатано у Карнегі. Слово в слово. Хоч би зробили посилання….

11 | Анна-Марія

Липень 28th, 2011 at 20:44

Avatar

Андрій, мені здається, що це дуже неввічливо з вашого боку звинувачувати мене у плагіаті!так, звичайно я зробила статтю по матеріалам книги Карнегі і не приховую це, а не скатала все слово в слово. як вам не соромно говорити таке!!це зовсім не робить вас розумнішим.мені здалося що цю статтю буде всім корисно почитати і дечого навчитися. але я не врахувала що є такі дурні, як ви, які будуть дивитися не на поради, а звідки вони взяті. раджу вам не займатися розслідуванням звідки взятий матеріал, а почитати етикет!ви багато чого з нього навчитеся!

12 | Jimmi

Серпень 26th, 2011 at 09:45

Avatar

Стаття – Супер!!! Вибрано самі вершки!!! Дякую))
P.S. Андрію, раджу прислухатись до вказівок Анни-Марії! А раптом поможе)))

13 | Олексій

Вересень 29th, 2011 at 19:58

Avatar

Чесно кажучи навіть не знав, що швидко ходити по вулицям вважається не культурним. І я вже навіть звик постійно перестрибувати через декілька сходинок, коли піднімаюсь по сходах в гору. Тепер буду виправлятись :)

14 | Раїса

Жовтень 7th, 2013 at 21:50

Avatar

спасибі. це просто і підходить для дорослих і дітей

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд