teenbloog

03 Чер, 2012

Чому тобі подобається teenbloog?

Автор: teener Рубрика: Блог

teenbloog  дуже популярний блог для підлітків та молоді. Кожен місяць сайт відвідує біля 10 000 нових користувачів, що звичайно дуже приємного його авторам, оскільки їхні статті користуються популярністю.

За час існування блогу я отримав багато анкет читачів, які писали чим їм подобається сайт, багато  з них до речі  потім публікували свої власні статті. Я вважаю всім авторами, які писали свої статті буде приємно дізнатися чому читачам подобається teenbloog. Прошу!)

Владислав

Мне нравится ТимБлог,потому-что там показываются все проблемы нашего возраста.
А поменял бы я в нём то,что бы был выбор на рус/укр язык.Нет,я конечно его понимаю,и общаться могу спокойно,но всё же.

Юрко

подобаєтьсяч все. хотілось б бачити також статті на туму духовного та морального розвитку

Вадім

Я сам підліток і цей сайт дуже цікавий для мене.

Сергій

Цікаве запитання… Ваші статті багато чим мені допомогли=)

Ярослав

Усе подобається!!!
Але потрібно більше нових статей,я уже усі перечитав,усі класні,але хотілось б більше таких )))

Анна-Марія

Найбільше мені подобається те, щоо це укарїномовний сайт з різними дууже цікавими порадами, які мені особисто дуже допомагають!коли мені не має з ким поспілкуватись або порадитись, я завжди заходжу на цей сайт і знаходжу те що мене цікавить!!!дякую за таку можливість!!!

Аlessandra

Насправді, TeenBloog я знайшла в інтернеті недавно. Але він мене дуже зацікавив, адже тут є багато потрібних статей. Але і є те, щоб я змінила. Мені не дуже подобається, що вся увага – хлопцям!Статті : “Дівчата”, “Стосунки”, “Побачення”… А де ж рубки “Хлопці”, “Дівочі таємниці” ?!

Міша

Все класно, головне що нема навязливої реклами))

Діана

Цей сайт-знахідка для тих,хто хоче вирішити свої проблеми і знайти відповіді на різноманітні питання.TeenBloog-це така собі енциклопедія по виживанню.Що треба робити і як не потрібно поводитись підліткам і найголовніше-як вижити у цьому важкому існуванні.Ця інформація у свій час мені дуже допомогла і виручає й досі.Хочу сказати “Дякую” автору і всім хто йому допомагав у створенні такому великому помічнику підлітків як цей.Це ніби рятуючий круг у плаванні життя.Хочу донести читачам ту інформацію,якою я володію,допомогти тим,кому це потрібно(а я впевнена що кожному тінейджеру це надзвичайно потрібно) і приєднатись до колективу рятувальників! =)))

Ляля

Тому, що тут є цікаві статті на актуальні теми

Стас

Мені дуже подобається УСЕ…Я б нічого не міняв…)))

Аліса

Я випадково потрапила на цей блог, і він мені дуже сподобався і був дуже корисним і цікавим, статті написані молодими людьми для молодих людей – це класно. Мова проста і зрозуміла.
Змінити?..якщо чесно я навіть і не знаю, все подобається!

Валєрка UMSHA

зайшла сюди десь годинку назад…гарні статті- і головне на моїй улюбленній українській мові… і дійсно про те, що турбує нас- підлітків!!! це надзичайно потрібна штука))

Катя

Тим, що можна безпосередньо спілкуватися з однолітками та відпрацьовувати техніку своєї писемності, так як я хоху в майбутньому бути журналістом! Я бачу реакцію на статті цього блогу і мені також вони подобаються! Це і життєво і цікаво водночас!

Алла

Мені дуже подобається цей сайт.В ньому розміщені актуальні і цікаві теми для підлітків.Змінювати нічого не потрібно.Просто збільшити кількість тем))))

Вікторія

Мені подобається цей сайт тому, що тут я дізналась багато нового, чого зазвичай не знайдеш на жодному іншому сайті!)))
Можна було б відділити сторінки для хлопців і дівчат, а також публікувати різні інформації для них.

Аріна

Загалом мені дуже сподобався цей блог)Допомога підліткам у нелегких ситуаціях справді благородна справа)Рада що є люди яким не байдуже до проблем інших)

Іола

Тут можна знайти статті на актуальні теми, статті ,які надихають

Петро

все супер

Інгрід

Хм… На TeenBloog я потрапила випадково. Я в паніці та шоці шукала білети до екзаменів, і раптом мене зацікавив один з результатів Яндексу. Цікава та дуже актуальна стаття – “Підготовка до екзамену”. Після прочитання мені стало набагато спокійніше.
Змінити щось, хм…Ні. Нічого

Володимир

Багато авторів пише статті на актуальні теми.

Тома

В принципі мені подобається абсолютно все. Я вважаю TeenBloog реальною допомогою підліткам! Тут завжди можна знайти цікаві теми, які можуть бути корисними особисто для тебе=)

Оля

Что бы я изменила?
Думаю,в этом нет потребности.Единственное,так я только добавила бы парочку своих сочинений:)
Блог очень интересен,на самом деле.
Узнаешь полезные советы,реальные ситуации.Обдумываешь их в своей голове.Делаешь вывод лично для себя.И спасибо вам за это,за этот блог.Обожаю его посещать)

Тетяна

Підлітки часто шукають допомоги і порад в інтернеті, нової інформації чи щось для душі – і це можна знайти тут. Зміни – це мої публікації, а далі можуть виникнути й нові ідеї для змін.

Аріна Мусій

Перш за все тим, що тут справді подається цікава інформація для підлітків, яка допомагає у складних ситуаціях в зовсім ще юному віці! На мою думку, можна було б трішки вдосконалити головну сторінку! Хоча загалом мені все подобається!

Даша

Здесь много интересного и всегда найдётся несклько полезных советов.

Світлана

Подобається тим що автори справді дають конкретне рішення проблемі…А от я б ще додала випадки з особистого…У кожного ж бувають схожі ситуації.

Мішка

TeenBloog мені подобається через те,що тут порушуються найважливіші проблеми з життя підлітків… Мені дуже цікаво прочитати як вийти зі складної ситуації.Я б не вносив зміни у сайт,однак я б хотів стати автором,щоб детальніше розкрити проблеми які порушуються у статтях.На мою думку проблеми розкриті не повністю,тобто складається враження ніби автори забули завершити статтю. Я б хотів виправити цей недолік.

Вася Малишка

Подобається надзвичайно цікавими та корисними статтями, розумним і добрим рівнем користувачів, “безгрішністю” та наявністю мудростей

Анет

тут нічого не потрібно змінювати,цей блог подобається мені тим ,що я може дізнатися щось життєве.

Макс

TeenBloog-це кльовий сайт де можна знайти корисні поради,які тобі реально допомагають.Цим він і подобається мені)а змінив би,більше писав про кохання)

Володимир(Прайм)

Я зовсім несподівано знайшов цей сайт .Шукав,щось,щоб допомогти подрузі і прочитав тут і справді дуже доречну і влучну статтю.Сподіваюсь,що все налагодиться і подумав,а може той абсурд,що пишу теж комусь знадобиться?

Віталій

статті дуже актуальні, жалко що не було сайту ще коли я був малим.

Адріяна

Мені подобається цей сайт тут дуже багато хороших статей і корисної інформації

Дзвінка

Надзвичайно цікаві статті,які дали мені віру в себе.

данік

я вважав що дівчата тупі але зробив висновок це не так вони супер.

Аліса

TeenBloog мені подобається тим, що тут можна розповісти всім про свою думку щодо того чи іншого питання

Саша

TeenBloog мені подобається тим, що тут мої однолітки діляться своєю думкою про важливі питання сьогодення пов’язані з підлітковими проблемами й переживаннями.

Марічка

Можна знайти відповіді на актуальні питання. Ви – молодці! Так тримати!

Машулька Матулько

TeenBloog – дуже пізнавальний паблік для тінейджерів. Читати думки і поради своїх ровесників завжди цікаво. Всі ми різні, але нас хвилюють однакові буденні проблеми. Всім нам зараз характерний підлітковий максималізм, тому частенько можна наробити дурниць, необдуманих вчинків……ми потребуємо чиєїсь підтримки, яку можемо знийти саме тут на TEENBLOOG.
Щось міняти я б не хотіла, мені все подобається, єдине, що хотілося б частіше бачити свіженькі статті, можна також добавити опитування, форум.. і т.д

Теги:


4 коментарі to "Чому тобі подобається teenbloog?"

1 | Владислав

Червень 4th, 2012 at 12:29

Avatar

Я змінив свою точку зору щодо мови та сайту.
Нічого змінювати не треба,та і якщо будуть зміни,то тільки в кращу сторону.
Бажаю успіху сайту і почастіше би піднімалися нові та нові поради,проблеми та рішення їх.

2 | Танюшка

Жовтень 22nd, 2012 at 15:13

Avatar

Мен дуже подобається цей сайт,тому що тут я вирішила усі свої проблеми,навчилася багато чого,навіть порадила друзям цей сайт!!Вони досі дякують мені за те що я сказала їм про нього))Дуже-дуже ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!

3 | Антон

Листопад 16th, 2013 at 23:57

Avatar

Мені 18 років. Почитавши статті на вашому сайті в мене виникло запитання: “Ви це серйозно?”. Таке враження, наче статті писав вчитель молодших класів з тридцятирічним досвідом роботи в сільській середньоосвітній школі. Без редакції до того ж. Ви самі вірите в те, що ви пишете? Жоден нормальний підліток не буде слідувати таким наївним порадам.

4 | Ольга

Серпень 11th, 2014 at 21:10

Avatar

Мені подобається блог,тому що є статті не тільки для дівчат,а і для хлопців. Таким чином дівчата можуть краще пізнати хлопців,їх захоплення та проблеми С;

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд