teenbloog

14 Лис, 2010

Чому вони так говорять?

Автор: Аліса Рубрика: Знайомства|Кохання|Стосунки|Хлопці

lover's quarrel
Creative Commons License photo credit: alexdecarvalho

Хочу звернутися зараз до дівчат. Як часто вам доводилось чути цю фразу «Ти ні в чому не винна, проблема у мені ». Якщо ви зараз посміхнулися, гадаю, ситуація вам знайома! Або наприклад хлопець казав вам «Ти така хороша, гарна, і т.д. але ми не можемо бути разом»? Так, список їх «відмазок» можна продовжувати вічно. Кожен намагається придумати щось таке щоб не образити а в результаті, все одно чує у свій адрес багато «приємного».

Хочеться розглянути ці ситуації зі всіх можливих сторін.

Як на мене може бути 2 випадки : або хлопець кажучи це справді так думає, або ж  бреше.

Взагалі говорити про стосунки дуже складно, адже у кожного своя історія, своє розуміння. І кожні стосунки по суті неповторні, але чому тоді всі ми, чуємо одне й те саме…?

Чуючи такі слова, більшість дівчат гадають що їх обманюють і роблять це лише щоб скрити справжні мотиви розлучення. Але стоп. Уявімо що хлопець каже правду. І чому б не припустити що ви і справді ні в чому не винні, що ви гарна і розумна і що ви розстаєтеся тільки через те що ваш партнер не дотягує до вашого рівня і має багато проблем, або ж просто заплутався?…

Як на мене, це більш ніж реально. У більшості хлопців занижена самооцінка, і коли вони бачать біля себе жінку чи дівчину сильнішу за характером – їх це лякає. І вони вважають  себе недостойними її. Згідна –  «маразм ». Але так воно і є. І якщо хлопець справді має стільки проблем  – чи потрібен він тобі?

Еее ні! Подружко, ти гідна кращого.

Варіант номер 2: він все ж таки бреше. Питання чому ж, навіщо?…і не думай що брехня у тому що ти гарна і розумна. Ні, просто не це стало причиною вашого розлучення. Ось тут ось виникає питання: «а чому тоді?»…і на це питання однозначно відповісти не вийде. Мільйони варіантів. І перебирати їх всіх не варто.

Можливо це лише моя суб’єктивна думка, і я припускаю що жодна зі мною не погодиться. Але я не даю порад, я просто хочу щоб кожна з вас задумалась про це і можливо дійшла більш розумних висновків чим я.

А для хлопців, які прочитали цю статтю хочу сказати – брехня, ніколи не виправдана у стосунках. Краще сказати дівчині правду, особливо тій до якої у вас були почуття.7 коментарів to "Чому вони так говорять?"

1 | Ярослав

Грудень 1st, 2010 at 12:40

Avatar

=)цікава стаття =))

2 | Юлія

Січень 5th, 2011 at 22:32

Avatar

так справді….реалістична…
=))

3 | Аліса

Січень 8th, 2011 at 20:32

Avatar

Дякую, Юлія)

4 | Martoha

Квітень 13th, 2011 at 10:33

Avatar

Коли хлопець приходить і говорить там всяке про красу і про гарний характер і ще багато маячні,а потім каже що вам потрібно розійтися,то це все повна дурня. А причина одна- ти йому не підійшла,а в нього на оці є кращий екземпляр ,от і все.

5 | Misha

Липень 5th, 2011 at 14:40

Avatar

стаття цікава але я би хотів побачити таку саму статтю тільки про дівчат а саме чому вони так кажуть бо в більшості випадків дівчата кажуть такі слова(ну принаймі я так думаю) в мене така іторія я кохаю дівчиу( вона завжди була найкрасивішою дівчиною в класі) вже певно 9років і закохався з першого погляду в неї весь цей час були просто натяки і все таке і вона 100% знала і знає що я її кохаю, вона ніколи не говорила мені про свої почуття якими вони б не були чи любов чи ненавість я просто хотів знати що вона відчуває до мене, я боявся підійти і спитатися і коли я це зробив вона сказала давай залишимося друзями ну я мовчки пішов і так існував гадаючи через деякий час(пару років) я поїхав в іншу країну вчитися я не міг її забути і я весь час думав про неї через рік я приїхав на літо в рідне село тоді мав бути випускний в моєму класі я побачив її я запросив її на два повільних танці(в мене була зломана нога і 1.5 місяців не мав ставати на ногу) я дуже хотів з нею потанцювати ми були з друзями і я з нею майже не спілкувався і в вконтактах вона написала ту історію що сталася пару років тому і сказала що вона кохала його(може мене) і сама не знала чого так тоді сказала ну я просто почав троха писати до неї як справи і всіляке таке після випускного в нашому селі зазвичаю йдуть на ночівлю яя довго не мав можливості поговорити з нею але коли всі кудась пішли чи позасинали я побачив її, вона сиділа сама і там я їй ще раз розказав про свої почуття як я її кохаю і все таке і вона сказала що я ні в чому не винен і проблема в ній =( але нам завадили і стали шукати нас де ви поділися і все таке ну ми двоє пішли інакшими стежками таяк ми не були разом і тоді я побачив що вона ще кудась пішла плакати(мені один друг розповів що вона зустрічалася з хлопцем який її кинув чи вона його і що вона має багато хлопців яким тоже відмовила і тепер не знає що їй робити
А що мені робити???

пробачте за помилки ( нікому не інтересно читати великі нудні історії так що моя середнього розміру)

якщо ви кохаєте то не сидіть склавши руки і чикаючи що він чи вона зроблють перший крок

P.S. не будьте гордими

6 | Marinka

Вересень 14th, 2011 at 17:57

Avatar

Misha, в деякому сенсі я розумію цю дівчину. Адже твоя історія неймовірно схожа на мою! Я з упевненістю можу сказати, що вона дійсно не винна в тому, що відмовила тобі. Вона ж не може себе змусити покохати тебе. Але єдине, в чому не пересікаються ці дві історії – в моїй був happy end!!! Але заради цього ми обидва пішли на величезні жертви! І лише тільки через довгі 2 роки наших взаємовідносин, я зрозуміла, що відчуваю щось до цієї людини. Тож бажаю тобі успіху!

7 | Tanya

Жовтень 2nd, 2011 at 21:22

Avatar

Misha, я тебе розумію твоя історі геть така ж як і в мене… але в одному різні…. він навіть не захотів лишатись друзями! я тобі лише одне хочу сказати. ніколи не опускай руки іди до кінця і все буде добре…
бажаю успіху*

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд