teenbloog

02 Гру, 2012

Чи потрібна хлопцю дівчина у 14-17 років?

Автор: Bex007 Рубрика: Блог|Дівчата|Життя|Кохання|На замітку|Психологія|Стосунки|Уроки успіху|Філософія|Школа виживання

Дане питання постало переді мною досить недавно, хоча турбувало не один рік, тому підходячи  до “порогу власного життя” (повноліття) вирішив врешті його порушити, тим більш дискусія, в якій мені довелось взяти участь дала мені можливість підсумувати і узагальнити всі  аргументи, як і в підтримку даного явища так і в небажаність, так саме небажаність, а не неприпустимість ! Адже негативні сторони відносин хлопця і дівчини у підлітковому віці в фізичному  плані  ми зараз не розглядаємо і як би там не було це вибір і воля кожного (на перешкоді деяким діям може стояти лише закон).

Як би там не було повернемось до дискусії, і аргументів, які для того, щоб не провокувати у вас, шановні читачі, думку, що вони видумані буду писати в лапках,  оскільки вони були зібрані мною у різних людей   із різними думками і поглядами на життя. Не знаю чи вам це допоможе, але після цитат (аргументів) буду вказувати вік і життєвий погляд людини) .

Отож, чи потрібна дівчина хлопцю у 14-17 років:

  1. “Безумовно вона мені потрібна, бо це єдина людина, крім батьків, яка мене підтримує і якій я можу довіритись, провести з користю та весело час…” {16 років, статистичний хлопець “середняк”}
  2. ” Ну а як же без дівчини, вона ж мені завжди допомагає, робить дз наприклад, та і на діско є з ким піти…” {15 років – хлопець -спортсмен”
  3. ” Дєвка! Та канєшно треба. В мене всі друзья мають дівчат…. (мабуть йшлося про те, що мати дівчину це зараз модно, не залежно від віку і самі дівчата подекуди це провокують)”

Як не прикро мені цього писати, але інші думки наших однолітків стосувались швидше задоволення фізичних потреб ніж духовних, тому в цілях цензури я їх не оприлюднюю.

Від себе можу тільки додати, що частина хлопців, в основі старшого віку переконана, що потрібно починати зав’язувати відносини з дівчиною з раннього віку для того щоб вони були міцнішими і перевірились часом. Суть цих думок полягає в тому, що якщо ви з дівчиною по зустрічаєтесь якнайбільший період часу, то це допоможе уникнути розлучення,  якщо ви все ж таки захочете задекларувати свої відносини у майбутньому.

Зваживши позитивні аспекти наявності дівчини, перейдемо до негативних:

  1. “Дівчата забирають дуже багато часу, з ними треба говорити, гуляти, постійно доводити свої почуття і т. п.”
  2. “Наявність дівчини може провокувати надмірну увагу оточуючих, як і позитивну так і негативну, тому часом усі ці любовні перипетії можуть негативно позначитися на вашому авторитеті…”
  3. “Часто наявність дівчини провокує втрату друзів, а можливо і погіршення відносин із батьками…”

Як би там не було, життя вносить свої корективи і, можливо, люди які висловлювали ці думки згодом відчувши почуття кохання змінять їх в ту чи іншу сторону.  Мені лиш хочеться додати : ” Життя дає людині безліч шансів отримати бажане і омріяне, яке рано чи пізно настане, питання в тому чи готова сама людина до  настання цього омріяного. Робити можна все, аби воно було на вашу користь”

 7 коментарів to "Чи потрібна хлопцю дівчина у 14-17 років?"

1 | Роман

Грудень 11th, 2012 at 16:13

Avatar

В цьому плані я вважаю, що тут гірше поспішити ніж почекати. Головне “Любов”.

2 | Akceptor

Січень 27th, 2013 at 22:00

Avatar

Нічого поганого у спілкуванні з протилежною статтю немає, дружити з дівчатами треба починати значно раніше навіть. Інша штука, що підлітки часто мають вітер у голові і їх тягне на всяку романтику, подвиги, мелодрами. З такою дівчиною краще не заводити амурних справ.

3 | Назар

Жовтень 10th, 2013 at 21:14

Avatar

Я вважаю. Що стосунки важливі у підлітковому віці. Вони покращують уяву підлітків про сім’ю, стосунки чоловіка та жінки і кохання. Мені 16 і моі стосунки з дівчиною є досить хороші. Ми зустрічаємось більше року. Так внас багато проблем та непорозумінь. Проте вона на мене впливає з позитивноі сторони. Стосунки потрібні. Але здоровий глузд ніхто не скасовував.

4 | стас

Жовтень 18th, 2013 at 13:16

Avatar

мені 14 років, я люблю одну дівчину, а вона мене ні. Я себе сотні раз чому я не можу полюбити іншу,але таки не знайшов відповідь. Порадьте щось.

5 | Анюта

Серпень 15th, 2016 at 12:30

Avatar

Всім привіт !!!
Мені 14 років, я закохана.Я важаю що можна зустрічатися і у 14 років. Тут нема нічого страшного,
Звісно знати межі.

6 | Анюта

Серпень 15th, 2016 at 12:32

Avatar

Стас, я важаю що не потрібно себе принижувати, є і інші хороші дівчата.

7 | Наблюдатєль

Травень 16th, 2017 at 14:31

Avatar

Анюта
Стас, я важаю що не потрібно себе принижувати, є і інші хороші дівчата.

Стас, наприклад Анюта

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд