teenbloog

21 Жов, 2011

Чи варто прощати тих, хто нас скривдив?

Автор: Tam Рубрика: Батьки|Друзі|Життя|Школа виживання

Been Crying (1)
Creative Commons License photo credit: Toni Blay

У кожного з нас своє життя. Ми змушені прийняти те, що воно нам “дарує”. Іноді стається так, що хтось кине гостре слово в спину. Тоді вже не важливо хто то був ; близький друг чи рідна душа … в очах всі вони постануть зрадниками. Я хочу зазначити, що скривдити може хто завгодно, але цього ніколи  не зробить людина, яка дійсно піклується про тебе. Це мені стало зрозуміло лише  тепер.

Але якщо вже так сталось, то чи  варта така людина прощення? “Ні”!!! Скаже хтось всередині тебе. Та не варто так гарячкувати. Всі ми люди і всі робимо помилки. Хоча гіркота образи, а то й несправедливості велика та все ж таки варто спробувати.

Звісно, на словах звучить краще аніж на ділі, це ніколи не буває легко. Мені теж доводилось із цим зустрічатись. Зокрема зі зрадою друга. От хіба можна пробачити людині , коли вона вірить не тобі, а іншому і при цьому ще й звинувачує тебе в не скоєному? Так, це образливо і доволі сильно обпікає почуття… Але, як кажуть, час лікує. Хоч на рані залишаться рубці, кривавих слідів на ній вже не буде. Навіть якщо людина так ніколи і не подивиться у твій бік, подивись ти!!! І не для того щоб звинуватити, а просто пробачити. Зробити це заради себе, щоб рухатись далі по життю. Адже образи тягнуть нас за собою в прірву!13 коментарів to "Чи варто прощати тих, хто нас скривдив?"

1 | Patrik

Жовтень 26th, 2011 at 16:09

Avatar

Прощати треба завжди, так набагато легше жити…

2 | danc1r0k

Листопад 5th, 2011 at 22:39

Avatar

Прощати треба. Хоча б тому, що це, можливо, чомусь навчить людину, яка скривдила…

3 | Tam

Листопад 7th, 2011 at 17:17

Avatar

Згодна! Навчити кривдника можна тільки прощенням=)

4 | Nicole

Листопад 20th, 2011 at 16:05

Avatar

Прощаючи ми завжди будемо вище того хто нас скривдив!

5 | Алехандро

Січень 14th, 2012 at 16:53

Avatar

так, підтримую але це дуже важко зробити, переступите через це все

6 | Лана

Січень 17th, 2012 at 16:17

Avatar

Пробачати треба,адже можливо та людина і не хотіла завдати стільки болю,або принесла його не задумуючись!

7 | Іванна

Лютий 29th, 2012 at 09:40

Avatar

Прощати можна я не заперечую,але у яких випадках?Я 3 роки як одружена,синові 1.3 місяці.Я живу прощаючи з дня в день.В мене чоловік добрий,золоті руки-але коли зявляються його друзі все іде щкереберть.От сьогодні в мене можна так сказати дипресія.Вчора він пішов з друзями я як завжди з дитиною дома.Звонила не одноразово,казав що зара буде.Так вийшло що він забув вимкнути телефон і я чула як він веселився здрузями і курвами.Вони їхали з ганделика в наш двір,одна йому сіла на ноги і я чула як він цілувався з нею ,обнімав,називав тими лагідними словами які казав мені.Я пішла в ночі і найшла його витягнула з машини в якій він сидів,привела до дому.І тут він почав клястись що нічого не було,люблю тільки тебе,ти найкраща,а на серці не спокійно і я не знаю як я можу це простити?

8 | Tam

Березень 1st, 2012 at 16:26

Avatar

Іванно, я впевнена, що ти чудова жінка і мати. Але не потрібно терпіти такі знущання від тієї людини, яка тобі не байдужа. Мені здається, це ніколи не закінчиться і як по колу буде повертатись…. Якщо йому друзі важливіше, якщо він не розуміє цінності сім’ї….можливо його просто треба відпустити і не рвати собі душу. Кожна жінка заслуговує на належне ставлення. Треба відпустити і простити. І в майбутньому все це згадається як страшний сон. І синочка треба виростити людиною з великої літери, щоб він знав всі життєві цінності. Це найголовніше в житті! Чи не так?

9 | Davanda

Травень 5th, 2012 at 09:43

Avatar

Іванно, я абсолютно згідна з Tam !!! Життя минає а ви з дня в день в собі назбируєте купу образ, перетворюєтеся в закомплексовану, збідовану жінку. Для чого? Заради дитини??? краще вже хлопчику бачити спокійну, радісну маму а окремо тата. Будете самі – відразу час знайдеться для себе – на макіяж, манікюр, на одяг, на каблуки! Зявиться блиск в очах, коли побачити погляди чоловіків і з розумієте що Ви все зробили правильно! Повірте, сама по собі знаю.
Не терпіть цього!!! Зрозумійте, хто любить і поважає – той не скривдить.

10 | любов

Листопад 6th, 2012 at 22:05

Avatar

Хоч багато хто буде незгідний зімною, але все таки скажу свою думку. Простити людину можна раз, бо як кажуть помилка, але в другий третій і десятий раз неварто, БО ЦЕ ВЖЕ ВИБІР. Розкажу історію.В мене була подруга в якої характер ну просто супер, принаймні так здавалось зразу,до першої сварки. В неї такий характер істеричний, що якшо даже вона винна то ніколи не визнає свою вину, а навпаки старається так все обернути що оказуєшся сама винна на додачу. І так було не один раз в сварці могла облаяти всіма словами і якнайболючішими.пОТІМ РОБИЛА ВИГЛЯД ШО ВСЕ НОРМАЛЬНО, але даже якшо простиш помиришся то слова ж ті не забуваються.Відтоді вирішила шо нетреба прощати бо марно людина не міняється.Тепер з нею не спілкуюсь і все норм.

11 | Макс

Листопад 27th, 2012 at 20:34

Avatar

Дякую! Ця стаття допомогла мені з твором по українській мові.

12 | Tam

Грудень 22nd, 2012 at 14:53

Avatar

Рада, що не тільки своєму братові з цим допомагаю)))

13 | Віолетта

Жовтень 11th, 2017 at 19:21

Avatar

Дякую , ви мені дуже допомогли , ці статті і справді дуже правильні

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд