teenbloog

09 Чер, 2012

Чим сьогодні є кохання?

Автор: Silence. Рубрика: Кохання|На замітку

.
Creative Commons License photo credit: Haiyeen ®

Кохання. Чим воно є для Вас? І чи траплялось на Вашому життєвому шляху? Кожен по-своєму трактує зміст цього загадкового слова, але, як не дивно, у більшості він співпадає.

Ще з дитячого садка, мабуть, чи не кожен з нас, мав так зване “перше кохання”. Завжди картина виглядала досить щиро, мило, але і справді по-дитячому. Тому таке явище можна швидше найменувати “першим захопленням”, що було б більш влучним.

Що ж тоді є “кохання” насправді?

Вчені проводили, і досі проводять, безліч досліджень і експериментів, що пов’язані з цією справою. Беззаперечним є той факт, що  між закоханими виникає величезної дії резонанс, який мало з чим можна порівняти. Пара відчуває один одного, ділить біди та радості один з одним, часто навіть не усвідомлюючи того, під дією власної підсвідомості.

Кохання – це те, що існує лише на емоційному та духовному рівні, а тому не повинно ні на грам залежати від матеріальних чинників. Звісно ж, якщо мова не йде про так звану “псевдо-любов”, яка на превеликий жаль,трапляється все частіше у сучасному світі.

Зрозуміти людську логіку інколи буває досить складно. Спочатку – шукають вселенського кохання, потім – його ж проклинають. По-дурному взагалі в любов не вірити. Ваш затятий атеїзм не дає гарантії, що от за наступним поворотом Ви не зустрінете того кохання, на яке інші ж моляться.

Цінуйте ж хоч трохи життя. Бо кохання – це найкраще, що може трапитись з Вами. Це те, що триває лише мить, але назавжди осідає глибоко в серці. Саме ось та мить  і є істинним щастям. От тільки для кожного вона різна… Для когось це місяць, для когось – рік, ще для когось – два… І лише одиниці таких, що залишаються вірними та відданими до кінця своїх днів.

На сьогоднішній день ми на кожному кроці можемо почути оце “Я кохаю тебе! Ніколи не покину!”. Ні, я нічого не кажу, дехто говорить це справді щиро і з найчистішими намірами. Всі ж інші – просто мають добре підвішений язик, та вміють знаходити вигоду.

Як на мене, саме слово  помітно знецінюється. І причому дуже швидкими темпами. Ми ж кожного дня чуємо його ледь не в кожній пісні, кожному фільмі,та на кожному розі вулиці. Як після цього протестувати проти деградації людства? Подумайте.

Я справді вважаю, та і завжди вважала, що кохати – це цінно. Ще цінніше ніж тоді, коли кохають власне тебе. Це почуття завжди має три складові : самовіддача, біль та страх. Потрібно віддавати всього себе, не чекаючи нічого у відповідь. Тоді щастя буде досконалим.

Важливо вміти жити оцим “сьогодні”, і не бігти поперед самого себе у пошуках ще нікому не відомого майбутнього. Вміти закопувати минуле глибоко в серці, або ж і зовсім забувати, якщо таке вдасться. Саме тоді Ви будете справді щасливими. І хтозна, можливо саме так Вас настигне Ваш “момент”…

 6 коментарів to "Чим сьогодні є кохання?"

1 | Vlad

Липень 10th, 2012 at 17:16

Avatar

Ванільність.

2 | Марія

Липень 22nd, 2012 at 12:37

Avatar

А кохання і є нічим іншим,як ванільністю. І поганого там нічого нема.

3 | Любов відкрити важче ніж Америку /teenbloog - HateLove.org

Грудень 11th, 2012 at 16:19

Avatar

[…] Джерело http://teenbloog.org.ua/chym-sohodni-je-kohannya/ […]

4 | yara

Березень 1st, 2013 at 12:46

Avatar

тут просто афігений блог
відвідайте і мій elff.te.ua

5 | Ольга

Серпень 11th, 2014 at 21:08

Avatar

Коли можеш все заради тієї людини зробити,коли егоїзм зникає і намагаєшся зробити щасливою ту людину,коли приймаєш кожен вчинок і добрий і поганий….
Віддаєш себе повніст*ю. Тобі всеодно що подумають інші. Взагалі життя відходить на задній план.
Думаєш замість того щоб спати в ночі.
Кохання-це рішучість,це прекрасне палке почуття.
Та нажаль буває так,що людина яку ти кохаєш не кохає тебе….Кажуть що не взаємного кохання не існує,вся та не взаємність то лише захоплення,але часом доведено,що таке буває.
Я не кажу зараз про одинокість на все життя і т.д. Людина що кохає іншу не взаємно,всеодно буде шукати собі іншу половинку. А якщо шукатиме,то точно знайде. Правда чи буде то справжнє кохання?(як те,не взаємне)
Мені часто буває жаль тих,хто любить і кохає мене,бо я не можу нікому відповісти взаємніст*ю…

6 | Наречена

Березень 20th, 2015 at 19:24

Avatar

Кохання – вічна тема, і в кожного різні думки на цю тему.
Просто кохайте, не задумуйтесь чому, головне, що це почуття відвідало вас!

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд