teenbloog

07 Чер, 2012

Читати – означає жити

Автор: Silence. Рубрика: Життя|На замітку|Саморозвиток

How to spend a lazy Summer afternoon
Creative Commons License photo credit: Patrick Q

Ще не так давно взяти в руки книгу вважалось сороміцьким ділом. Говорили, якщо ти прочитав більше однієї – ти “ботан”. Сьогодні ж, у цій статті, я хочу довести протилежне: “Не читаєш – не живеш.”

Можна нескінченно довго перераховувати видатних письменників (як українських,так і зарубіжних), вклад яких у життя кожного з нас є безцінним. Та далеко не кожен це помічає та цінує. Книга – першоджерело знань.

Її не порівняєш з жодними інтернет ресурсами. Це та річ, яка в очах кожного виглядає по-іншому. Адже всі ми є окремими особистостями, а отже і маємо власне сприйняття, як от, наприклад, книги. Класика, романи, документалістика, фентезі… Цей список не з коротких, його можна продовжувати довго, дивуючись різнобічності літератури. Читаючи, ми не лише збагачуємо себе матеріалом. Ми змінюємо своє сприйняття речей, прискорюємо мислення та шукаємо власне “Я”.

Індивідуальність людини доводить також те, що кожному до вподоби той чи інший жанр. Ми ж не автоматичні механізми, дії яких можна передбачити заздалегідь. Ми – незалежні та єдині. Зі своїми стереотипами, думками, та способом мислення.

Ознайомлю вас з невеличкою статистикою, яка може видатись цікавою кожному. Це стосуватиметься різних жанрів літератури, та їх відповідність людям, що читають те чи інше.

1. Детективи. Люди, що надають перевагу цьому жанру, завжди потребують конкретизації фактів, а не їх узагальнення. Прагнуть бути в курсі всіх подій, при цьому не підпускаючи нікого до власних справ.

2.Романи. Важко не назвати таких людей “романтиками”, бо саме такими вони і є. Ніжні, чутливі, та віддані. Часто перевагу книгам цього жанру надають ті,кому не вистачає кохання та таємничості у власному житті.

3. Фантастика або фентезі(це різні речі). Люди повні енергії та бажання йти вперед. Їх захоплює все нестандартне і часто містичне/нереальне. Невтомні мандрівники, з чудовим почуттям гумору.

Книга завжди залишатиметься основним джерелом інформації. Хоч на сьогодні Інтернет набуває все більшої популярності, книга залишається незамінною. Зрештою, ті, хто не можу уявити своє життя без мас-медіа, може використовувати книги в електронному варіанті, або ж читати в онлайні. Головне – не забувати про них.

Хто хоче жити на повну  – зробить правильний вибір; кого ж влаштовує безтурботне життя в рожевих окулярах – ще не раз спіткнеться у довгому шляху, що йому належить пройти.2 коментарі to "Читати – означає жити"

1 | Марійка

Червень 24th, 2014 at 23:49

Avatar

Я люблю фентезі

2 | Traveler

Лютий 15th, 2015 at 14:18

Avatar

Я обожнюю романи, але це ж не обов*язково якась любовна нудота має бути, вони часто захоплюючі, інтригуючі, такі, що змушують заплакати.. Найбільше люблю історичні романи.

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд