teenbloog

26 Жов, 2010

Де знайти Щастя і як бути щасливим завжди

Автор: Діана Рубрика: Уроки успіху

[82-365] OMG.. This didn't last for so long..
Creative Commons License photo credit: Beatriz AG

Що таке Щастя?

Як довго ти не розлучався з роботою? Як довго ти сидів за комп’ютером і нічого не помічав навколо? Болить все тіло і ти “нещасливий”? А знаєш у чому причина?

Ти сам робиш своє життя таким. Зараз ти сидиш, правильно? Що відчуваєш? Може у тебе поганий настій, або якісь проблеми у коханні, або тобі здається що світ нестерпний і ти нікому непотрібний? Стоп!

Усе гаразд, просто ти цього не усвідомлюєш. Для чого тобі ці переживання, якщо можна весело проводити час? Для чого всі ці ярлики на кожному кроці? Не будь таким як усі. Для того щоб бути щасливим нічого в принципі робити і не треба. Якось я не могла зрозуміти, для чого ж я є у світі .У житті стільки геніїв, письменників, просто щасливих і успішних людей, які насолоджуються тим що роблять.

Ніхто не знає що робилося в душі колись у цих  великих людей, крім них самих. Вони такі самісінькі як і ти, як і кожен у цьому світі. Вони не особливі, вони просто усвідомили всю красу існування. То чому ти маєш сидіти у своїй кімнаті і жаліти себе?

Працюй, але в міру. Не заглиблюйся у роботу. Працюй тоді коли хочеться робити дива, здивувати тих хто тебе і так любить. Насолоджуйся тим,чим би хотів займатися. Кинь усі непотрібні справи і піди у парк, погуляй з друзями,закохуйся у кожну краплинку дощу, люби кожну мить, бо це ти робиш не для когось, а тільки і виключно для себе. Ти живеш для себе, а не для когось.Ти нікому нічого не винен у цьому житті, ти не маєш добитись якогось нечуваного успіху, ти зможеш робити все що захочеш у цю саму мить.

Ці дорогоцінні хвилини існують тільки для тебе, а не для того щоб ти їх витрачав на переживання і сум. За щастям не треба ганятись, щастя не у грошах чи посаді, навіть не у тому, що ти щось зробив визначне. Щастя у тобі, але ти його просто напросто відкидуєш.

Ніби кажеш собі “все погано, тому я не хочу бути щасливим”. Ти даєш собі установку, що нещасливий. Хіба ж воно тобі потрібне, га?

Щастя переповнене у наших серцях, той хто це зрозумів, не думає про завтрашній день і що про нього подумають. Щастя є тепер, то чому тобі не скористатись ним і не бути нарешті щасливим? Подумай і виріши, як тобі бути. Або сумним і невеселим, або тим, хто може робити справжнісінькі дива, лише через те що зрозумів у чому заключається Щастя!
Пам’ятай: радість є завжди, не треба боятись що вона зникне :)8 коментарів to "Де знайти Щастя і як бути щасливим завжди"

1 | Анна-Марія

Жовтень 26th, 2010 at 20:55

Avatar

Мені дуже сподобалася стаття)) дійсно, людина настільки щаслива, наскільки відчуває себе щасливою)) дай собі правильну установку на успіх, і все зміниться кардинально!!!

2 | Ярослав

Жовтень 28th, 2010 at 20:45

Avatar

Цікава стаття.Бути щасливим і жити кожним днем,а як же майбутнє,якщо не думати,що буде в завтра,чи через рік,то яке воно буде – майбутнє,таким яким ми хочем його бачити??Адеж ми самі будуєм своє майбутнє,а для цього треба постійно заглядати у нього,хоча і треба жити кожним днем,то що робити?

3 | RomanSova

Листопад 7th, 2010 at 16:23

Avatar

“Ці дорогоцінні хвилини існують тільки для тебе, а не для того щоб ти їх витрачав на переживання і сум. ” – Хороші слова треба буде запам’ятати на довго.

4 | Туся

Лютий 28th, 2011 at 20:14

Avatar

Потрібно думати і робити сьогодні так, щоб тобі було добре завтра…
головне не паритись і тупо відкриватись, радіти кожній хвилині!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5 | Катя

Квітень 7th, 2013 at 09:23

Avatar

“не думай про завтрашній день” так може говорити людина яка немає за кого відповідати.Якщо в тебе є сім’я,а особливо дитина,ти повинен думати про завтра,щоб те завтра принесло щастя і твоїм рідним. Для декого щастя потрібно шукати не в собі,а в своїх рідних!

6 | Іван

Листопад 27th, 2013 at 22:49

Avatar

Більше щастя, більше позитивних емоцій!

7 | мішка

Січень 14th, 2015 at 03:06

Avatar

Моє життя складалось важко батьки поїхали за кордон, я жив з дідусем і бабусею потім інститут смерть дідуся смерть найкращого друга виїхав за кордон втрата дівчини депресія розчарування в людях , шукав себе в роботі працював кожен день і жив ілюзією думав що це щастя але це не так
Рік назад розійшовся з дівчиною знову розчарування плач сльози втрата інтересу це все було десь пів року поки не зустрів друга зустріч була божевільна спонтанна , але ми здружились і він став часткою моєї душі. Я зараз шукаю способи щоб скоріш повернутись в Україну щоб частіше бачити його але як не дивно він мені своєю дружбож надав снаги до життя, в його очах я побачив це світло яке наповнило мою душу і я знаю що щастя також коли в житі є така людина як він. Коли тебе сприймає таким ідіотом як ти є, коли цілу ніч гуляє з тобою по місту коли теревенить годинами по скайпі коли усміхається щоб усміхнувся я , це і є щастя коли є раді кого жити.

8 | Єлизавета

Лютий 4th, 2017 at 22:44

Avatar

Чудова стаття, цілком погоджуюся з думкою автора.)

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд