teenbloog

28 Січ, 2009

Фінансові проблеми у сім’ї

Автор: teener Рубрика: Гроші

black and white coinsЗараз важко уникнути новин про економіку. Вмикаєш телевізор і чуєш про фінансовий спад, про зниження рівня ВВП, про проблеми з виплатами кредитів та про інші економічні негаразди. І дійсно деяким родинам важко розібратися з всіма проблемами, які раптом навалилися на сімейний бюджет через фінансову кризу.

Але є і хороші новини, за будь-яким спадом завжди слідує зріст і економіка повертається на свої позиції.

Що собою являють ці проблеми?

Для більшості людей проблема в тому, що речі коштують більше в той час коли в них менше грошей для витрат на їх купівлю.

Більш високі ціни не єдина проблема. Великій кількості людей ще потрібно виплачувати гроші по кредитам, проблема в тому,  що ці кредити ростуть кожен місяць, тому що більшість з них прив’язувалася до долара, а коли ціна долара росте, то і розмір виплат по кредитам автоматично збільшується. Люди хвилюються через те що відбувається на фондовому ринку та у банківській сфері.

Ціни зросли, але люди все ще зароблять ту ж саму суму грошей, їхні зарплати не збільшились, тому сім’ї знижують свої витрати та економлять.

Як спад економіки зачіпає життя сімей?

Для деяких людей зменшення своїх витрат означає менше витрачати грошей на різні розваги: кіно, кафе чи щось інше та економити гроші на речах, які не мають першочергової важливості: спінінг для ловлі окуня чи нова ігрова приставка. Для інших сімей проблеми з грошима можуть означати більш значні зміни, такі, як влаштування на другу роботу чи взагалі зміна діяльності.

Звісно ці проблеми зачіпають і твоє життя, і ти можеш відчувати стрес та напруження. Але хоча ти і не можеш розв’язати всі грошові проблем родини ти можеш сприяти тому, щоб покращити становище.

Що зробити, щоб покращити ситуацію?

Це природно відчувати хвилювання коли відбуваються зміни у житті. Ось пару практичних порад, які можуть допомогти.

Думай як бізнесмен. Під час спаду економіки, коли по всій країни масово звільняють людей, важко знайти робоче місце, але фінансова криза може відкрити нові можливості. Можливо можна підробити після уроків у школі, чи якщо ти добре знаєш математику чи фізику чи якийсь інший предмет можеш трохи підробити займаючись репетиторством. Якщо в тебе є не потрібні тобі старі речі, іграшки, книжки ти можеш спробувати продати їх через якийсь Інтернет -аукціон. Не сиди склавши руки, думай як бізнесмен і дій.

З’ясуй проблеми. Якщо ти хвилюєшся знайди час і поговори зі своїми батьками, дай їм знати, що ти можеш знати правду та розумієш ситуацію.

Практикуй мистецтво терпіння. Зараз ти можливо не можеш мати все, що тобі хочеться. Це шанс перевірити своє терпіння та пристосованість до таких життєвих ситуацій. Тренуй свою силу волі та вміння терпіти.

Зосередься на позитиві. Постарайся записувати кожен день три речі за які ти вдячний. Це змінить твої думки на більш позитивні.

Допоможи своїм друзям. Можливо, комусь з твоїх друзів ще гірше ніж тобі. Навіть якщо ти не можеш нічим допомогти, просто поговори та вислухай свого друга, друзі цінують таку підтримку.

Це добре бути готовим допомогти батькам та друзям, але ти повинен розуміти, що ти ще не в змозі вирішити всіх негараздів і фінансові проблеми поки що поза твої контролем.

В решті-решт економіка стане на свої позиції. Коли це станеться, ти вже будеш підготовлений до будь-яких змін та труднощів, які можуть статися у твоєму житті!Прокоментуй! to "Фінансові проблеми у сім’ї"

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд