teenbloog

27 Лют, 2009

Курити? А воно тобі потрібно?

Автор: teener Рубрика: Здоров'я

cigaretsХибні переконання, які штовхають до паління:

Вважається, що всі палять. А бути білою вороною не хочеться. Це ж так важливо бути у підлітковому віці «як всі». Всі то всі, але ти – це ти і голова твоя а не «всіхня». А де ж твоя особистість? Чи ти просто маріонетка у руках натовпу? Невже ти погодишся розчинитися у сірому натовпі прокурених облич?

Палити – це модно. Мода на паління на Заході пройшла вже років з тридцять тому. Винна у всьому реклама, у якій успішні, молоді – і неодмінно з цигаркою у руках. А образ американського ковбоя у рекламі Marlboro – образ справжнього американця та символ мужності, і теж неодмінно з цигаркою, яка підкреслювала, який він крутий. Іронія долі актор, який грав ковбоя помер від раку легень саме через паління. Зараз палити не модно. У моді сьогодні – здоровий образ життя! Ось це я розумію!

Паління робить мене дорослим. Насправді,  це просто твоя ілюзія. Рівень твоєї «дорослості» визначається лише твоїми вчинками та поведінкою. А цигарка у роті на це ніяк не впливає, запам’ятай це.

Паління заспокоює. Так, що тоді отримав двійку – хапай сигарету та біжи в туалет? Тоді тобі потрібно туди де нерви лікують. Тим паче хіба цигарка вирішить проблему? Я впевнений що ні!

Куріння відкриває нову сторінку у житті. Гарна сигаретна пачка, блискуча запальничка, дим з вух, сльози з очей…  Багато хто починає курити  з цікавості чи просто за компанію, а потім не може кинути цю гидотну. Тютюн – це той самий наркотик, і не слабенький. Врахуй це. До речі люди, які пропонують тобі цигарку, навряд, можуть вважатися твоїми справжніми друзями. Друг такого ніколи не порадить! Шкідливість куріння та його негативний вплив на організм людини давно доведена, навіщо наступати на ці граблі, у житті є багато речей, які набагато цікавіші за куріння.

Отже, якщо хочеш, щоб дівчата тебе помічали, подумай – чи варто починати цю ганебну справу. Та й здоров’я на дорозі не валяється.10 коментарів to "Курити? А воно тобі потрібно?"

1 | Mistral

Березень 1st, 2009 at 19:19

Avatar

Взагалі є простіші способи самогубства, ніж паління :)

2 | Люсі

Квітень 20th, 2009 at 17:08

Avatar

це точно!!! +1 Mistral :))))))

3 | Даш...а

Березень 16th, 2010 at 22:01

Avatar

згодна)
навіщо одразу ж палити_))

4 | Оксана

Квітень 23rd, 2010 at 15:44

Avatar

Угу. Поважаю людей, які не палять і не отруюють сигаретним димом життя іншим!

5 | хневідома

Червень 21st, 2010 at 17:13

Avatar

Оце прочитала і думаю які ж вони(ті хто палять)
вибачте барани.Це ж яким треба бути нерозумним щоб таке робити.І головне скільки оцих всіх виховних робіт проводять з ними а вони дивляться на людей як повторюю барани і ні ме і ні бе
Це марно намагатись їх відучити,поки не захочуть,тоді і не кинуть,але як можуть такі як вони зробити щось подібне,якщо вистачило розуму за таке діло братися,то як вони можуть кинути?…

6 | Anna-Maria

Жовтень 9th, 2010 at 12:57

Avatar

я ніколи не пробувала палити, хоча мені багато раз пропонували,бо з алежність виникає з першої цигарки, варто про це пам*ятати.

7 | alessandra

Жовтень 9th, 2010 at 14:12

Avatar

Я, як дівчина, скажу:
ХЛОПЦІ!
Вибачте, але як ви думаєте – хіба приємно цілуватися з хлопцем, у якого з рота смердить цигарками? Та навіть говорити – просто більше не захочеться.
Я спробували курити…один раз. Це жахливо. Ніякого сенсу у цьому немає. Лише “дешеві понти”.Нікому цього не бажаю. Як то кажуть – повна фігня!

8 | Silence.

Червень 9th, 2012 at 00:50

Avatar

То жах. Я також всього раз пробувала,і скажу чесно,огидне відчуття. Як можна від цього задоволення отримувати,не розумію. В мене в голові одразу ж зявляється картинка того,як воно на моїх легенях відображається.Бе.

9 | Alice

Червень 11th, 2012 at 07:31

Avatar

Палити починають у підлітковому віці піддавшись стадному інстинкту, не розуміючи що це викликає залежність, викурив одну сигарету і потім захочеш і другу. на мою думку це огидно
А автору респект за таку статтю!

10 | Мигель

Березень 19th, 2013 at 16:09

Avatar

Я курю 3 роки, від дівчат відбою нема, вони з не курящих в основному, бабки як завжди кричуть чого курю коли прохожу біля або стою десь…
А так скажу “Игра стоит свеч”.

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд