teenbloog

08 Бер, 2009

Майбутнє

Автор: teener Рубрика: Психологія|Уроки успіху

The Road to Tomorrow (and Happy 2009!)

«Майбутнє — в сьогоденні, але майбутнє — і у минулому. Це ми створюємо його. Якщо воно нам не подобається, це наша провина»

Анатоль Франс

Сядь на хвилинку і подумай… що майбутнє означає для тебе?

Воно означає речі, які ще не визначені, які знаходять попереду на нашому шляху. Майбутнє – це все, що ми робимо з тим де ми зараз, тому що саме сьогодні ми визначаємо, як ми відповідаємо за сьогодні і визначаємо наше майбутнє.  Хто творить майбутнє?  Друже, це ми робимо самі, це всі рішення, які ми приймаємо зараз, які формують подій у майбутньому і визначають , яку роль ми відіграємо на цій планеті.

Перед тим, як ти почнеш хандрити про те, яке безнадійне життя, зупини себе і задумайся на хвилину – твоє майбутнє залежить від того де ти зараз чи куди ти йдеш? Розумієш різницю? Найкраще у майбутньому, те, що воно має майбутнє і воно наступає!

Наступного разу, коли тобі хтось почне казати, що майбутнє не має надії, скажи йому: «Замовкни!» Майбутнє без надії не майбутнє. Майбутнє – це надія!

Вір у себе та свою юність.

Не купуйся на безнадійність та розчарування, які весь час намагаються тебе вдарити… намагайся позбутися їх і починай думати про свої мрії, старання, надії,кохання, роботу, гроші про те, що стосується твого життя та буде його наповнювати.

Майбутнє настільки яскраве, наскільки ти його прагнеш зробити яскравим! У всіх нас є вогонь, який горить всередині нас. Вогонь може бути темним або світлим. Ми можемо допомогти один одному зробити цей вогонь яскравішим і це добре!

Отож… не здавайся на примхи долі, пам’ятай,  все залежить тільки від тебе. Не дай своєму вогню згаснути!
2 коментарі to "Майбутнє"

1 | Даша

Березень 16th, 2010 at 21:58

Avatar

пасиб вы помогли))

2 | невідома

Липень 14th, 2010 at 22:01

Avatar

Красиво написано! =)

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд