teenbloog

22 Кві, 2011

Майбутня професія

Автор: Tam Рубрика: Життя|Психологія|Уроки успіху

На мою думку, життя можна порівняти із днем. Так, із звичайнісіньким днем  сьогодення; “світанок” схожий на народження, новий погляд на світ, “ранок” – на дитинство та юнацтво, “день” – доросле життя, “вечір” – старість.

Зараз ми переживаємо лише ранок нашого життя і ніхто з нас не знає , що буде далі , яку погоду приготує  безхмарне небо і який вітер скуйовдить тобі волосся. Звісно, з тим, що приготувала кожному із нас авантюристка – доля сперечатись  складно і хай неможливо та  можна примусити власними зусиллями  цю «примхливу даму» змінити своє рішення на свою користь.

І тут важливо зрозуміти, що перший крок в доросле життя ти робиш із вибором професії; це повинно бути власне рішення. Батьків треба прислухатися, адже вони рідні люди , які бажають найкращого, але головний вибір повинен стояти за тобою.

Тому що життя за тебе ніхто інший не проживе! В ньому є і будуть  дорогі рідні люди, кохані, прості перехожі …. Так, вони є частинкою  твоєї душі й думок, але про свої вподобання краще не забувати, бо без цього життя приноситиме багато протиріч та ненависті.

У вирі сучасного життя дуже легко:  загубитися в прагненнях,  просто хотіти і нічого не робити, знаходитись в постійних пошуках свого захоплення. І якщо це з вами сталось , то треба сказати собі «СТОП! Досить з мене цієї каші!!»

Щоб з цим впоратись потрібно розібратись у собі. Більшість психологів та книжок вчать писати на папірцю з однієї сторони недоліки, а з іншої переваги хвилюючого питання  стосовно себе; пильно проаналізувати ситуацію, що виникла всередині. Та мені здається, що не треба все так ускладнювати. Досить просто сісти і на самоті обдумати своє положення.

Було б добре, щоб це було улюблене місце, яке заспокоює думки. Наприклад, донедавна я губилась у власному житті: сьогодні мені хотілось серйозно співати, завтра – я думаю над кар’єрою архітектора, а післязавтра мені взагалі нічого не хочеться  і весь світ набрид.

Такий настрій переслідував мене декілька років. Я, навіть, помилково обрала не ту професію. Не хочу сказати, що мені вона зовсім не до вподоби….просто не для мене. Так от, одного вечора, сидячи на підвіконні і вдивляючись у зоряні лабіринти, я збагнула, що за все хапатись одразу неможливо. Дійсно чудовий спеціаліст своєї справи повинен цікавитись нею глибоко до найменших дрібничок і лиш тоді професійне майбутнє може стати успішним.

І тому стало ясно,  професію доведеться міняти. Тепер сиджу і виправляю свої ж помилки, готуюсь вступати до омріяного вузу. Головне в цьому вчасно зрозуміти чого ти хочеш, бо потім буде важко все виправити. Не треба лінуватись, робити поспішних висновків. Жодна професія в світі не буває легкою! Зажди на дорозі будуть зустрічатись перешкоди, але якщо є нестримне бажання чогось досягти , то в кінці чекатиме перемога.

Головне не опускати руки і прагнути стати кращим, навчитись  чомусь і бути ЛЮДИНОЮ. “Лінощі визнання не принесуть!” – простий вислів, але сильний стимул. То ж уперед!11 коментарів to "Майбутня професія"

1 | RedFox

Квітень 22nd, 2011 at 19:52

Avatar

Хороша сатття спасибі = )

2 | Tam

Квітень 23rd, 2011 at 15:10

Avatar

Нема за що=) приємно, що сподобалось)

3 | Влад

Квітень 24th, 2011 at 20:48

Avatar

Невже не можна сидіти на двох стільцях?

4 | Tam

Квітень 25th, 2011 at 16:09

Avatar

Чому ж … можна! Особисто у мене зараз і складається така ситуація. Але це неймовірно важко! От хіба можна бути абсолютним асом в декількох справах одночасно? Краще обрати один напрямок і жити собі безстресово. Так час і на відпочинок з”явиться і все таке….. А постійно намагатись сісти на два стільця і в результаті нічого значущого не отримати ….. це образливо. Цією статтею я просто хочу донести, що БАЗОВА професія повинна бути правильно обрана, а потім можна ще чимсь захопитись, але вже на менш професійному рівні.

5 | Анна

Червень 7th, 2011 at 15:34

Avatar

це й справді так… адже в світі нічого легко не дається…потрібно докласти зусиль, щоб щось досягти..)))

6 | SAS

Червень 8th, 2011 at 20:37

Avatar

Дійсно хороша стаття.

7 | Yuriy

Вересень 17th, 2011 at 14:50

Avatar

Стаття вийшла непогана.
Прикро, що ми часто просто пливемо за течією і коли усвідомлюємо, що нас затягло не туди буває трохи пізнувато щось кардинально міняти і лишається тільки адаптуватися.

8 | Бодя

Листопад 26th, 2012 at 20:30

Avatar

Ніколи не пізно щось змінювати!

9 | Dasha

Грудень 7th, 2012 at 19:50

Avatar

А от я незнаю що обрати. З одного боку те,що я хочу,а з другого батьки з порадою щодо іншого вузу. Я розумію,що в тому вузі ,який пропонують батьки мені б було легше вчитися. Бо після навчання там,я б вже була забезпечена роботою….але це не моє.

10 | Володя

Вересень 3rd, 2013 at 10:24

Avatar

@Dasha.
ВУЗ де ти вчишся тільки урізноманітнить і збагатить тебе.
Тому що те чим ти любиш займатись ти зможеш зробити своїм хобі.
І у висновку у тебе є впевненість у достойній роботі плюс улюблене хобі.
Проте я б не рекомендував тобі погоджуватись зі своїми батьками у виборі професії якщо ти не бачиш її перспективною, або ніхто тобі не допоможе знайти роботу у даній сфері або ще гірше професія є мало оплачуваною!
Мені здається що коли ти впевнена у стабільній і достойній роботу плюс у тебе є улюблене хобі є ідеальним.

11 | Юрій

Січень 17th, 2014 at 19:45

Avatar

Дякую! Дуже сподобалась стаття! У мене питання.

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд