teenbloog

19 Чер, 2013

Мій наркотик – мій біль…

Автор: Ярослав Рубрика: Дівчата|Кохання|Хлопці

Requiebro
Creative Commons License photo credit: ·Cuentosdeunaimbecila·

Я закоханий… Це відчуття не передати на папері, але я все таки постараюся. Мені 19 років і любов в такий вік відчувається найяскравіше.

В цей вік у більшості молодих людей – це перша справжня любов. Любов є різна: батьківська, між друзями. У мене “найважча” стадія любові до своєї дівчини. Я це пишу, знаючи, що ніхто його не прочитає, та чи я його буду перечитувати? Просто хочеться виговоритися, але немає кому, кому можна відкрити і віддати усе те що є в середині? Любов душить….

Вона закриває тебе, це як наркотик без якого просто засихаєш, тобі нічого не потрібно, нічого не цікавить, лише своя дівчина. Ось це по справжньому любов, це справжні відчуття з якими ми живемо кожен Божий день. Кожен хто любить чи любив по справжньому зі мною згодиться, що це хвороба від якої ліків не придумали – лише ваша друга: вибрана серцем половинка зможе усунути біль, яка накопичується у вас в середині і розриває вас на шматки.

Між нами багато кілометрів, один часовий пояс різниці, у нас різні погодні умови, різні кліматичні пояси, різні університети, але у нас спільна любов, спільні метелики, які літають з світловою швидкістю, коли читаючи ранішнє повідомлення: доброго ранку.

Усе більше нічого не потрібно, ти відчуваєш її, відчуваєш, що вона біля тебе, вона ближче чим Ви можете собі уявити. Любов, Кохання, Стосунки, скільки синонімів відноситься до цього поняття? Через любов відбувалися війни, дуелі, любов оцінювали колись, як найвищу вершину духовності людини, найсильніше відчуття з усіх можливих.

Любов це те що об’єднує усіх нас і дає нам шанс на продовження роду. Знаєте, мої родичі говорять, що любов не вічна і що я – хлопець, що у мене повинно бути багато дівчат і я не повинен бути з ними серйозним. Не вірте таким людям: люди, які не змогли нічого досягти, те саме будуть говорити вам.

У вас своя історія, яку будуєте лише ви і тільки ви. Збудуйте такий фундамент, щоб не то що слова чиїсь змогли його розламати, а щоб самий сильніший ураган не дав  тріщини у ньому. Навчіться довіряти і будувати стосунки, навчіться бути щасливим в простих моментах нашого життя, цінити один одного, берегти один одного.

Любов живе 3 роки? Брехня це усе, любов живе скільки скільки ви любити і вас скільки люблять. Не вірте нікому. Кожна людина унікальна, кожна людина має бачення поняття – любити і бути любимим. Не дивіться ні на кого, ніколи не порівнюйте себе чи Вас з іншими парами чи людьми. Ти – унікальний і такого більше немає. Ти один на 7 мільярдів людей. Не давайте згаснути іскрі, яка виникає при зіткненні двох ціле направлених сердець.

Не давайте згаснути іскрі, яка рівноцінна зіткненню двох атомів з яких утворився наш всесвіт, звідки пішло поняття – час. Підтримуйте іскру на протязі усього часу. Докажіть усім, що ви можете більше ніж інші, докажіть в саму першу чергу самим собі.Ви можете більше.10 коментарів to "Мій наркотик – мій біль…"

1 | Марія

Жовтень 9th, 2013 at 13:04

Avatar

Поважаю хлопців, для яких почуття-не розвага, які до цього серйозно відносяться. Бажаю вашій любові ніколи не згасати і завжди робити вас щасливими)))

2 | Настя

Жовтень 19th, 2013 at 18:00

Avatar

Удачі Вам.

3 | Ольга

Січень 13th, 2014 at 23:24

Avatar

Не змогла відірватися, коли почала читати.
Хай щастить у всьому.

4 | Віктор

Лютий 25th, 2014 at 19:38

Avatar

Кохання… Колись і я хворів ним, але з часом дівчата остаточно змусили мене забути про ці дурниці =)

5 | Вероніка

Березень 29th, 2014 at 22:37

Avatar

Знаеш,я тебе розумію мені набагато меньше років ніж тобі але ти молодець!!!!
Я теж закохана в одного хлопця-він живе в другій країні,у нас різний час!!!!Але я спілкуюсь з ним через інтернет!!!І я бажаю тобі щастя з твоею дівчиною!!!

6 | Ольга

Серпень 11th, 2014 at 20:51

Avatar

Немає слів,лише позитивні емоції. Погоджуюсь з Марією.
Бажаю вашому коханню надалі процвітати С:

7 | Молодята

Лютий 13th, 2015 at 16:36

Avatar

Кохання – чудесне почуття, особливо, якщо воно взаємне. Мене воно надихає на неймовірні вчинки..
Чудесна проза.

8 | Modista

Квітень 3rd, 2016 at 16:53

Avatar

Любовь это боль.

9 | Веронічка

Жовтень 16th, 2016 at 21:52

Avatar

Я тебе дуже розумію)
Якщо є бажання можемо поспілкуватись( лише як друзі)
У мене також немає людини якій я могла би розповісти про почуття((

10 | qwerty

Грудень 14th, 2016 at 09:44

Avatar

Фігня все це

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд