teenbloog

15 Лют, 2010

Особистість.com-Інтернет спільнота нового покоління

Автор: teener Рубрика: Сайти

2010-02-14 16h53_11

Кожен з нас хоче стати особистістю. Знайти своє місце в житті, займатися улюбленою справою та зробити світ навколо нас кращим та світлішім. Саме зараз у підлітковому віці формуються твої погляди на життя, ти вибираєш свій шлях у житті, прагнеш дізнатися щось нове.

Але як стати особистістю? Хто така взагалі особистість?

Зовсім недавно в Україні з’явилася нова соціальна мережа Особистість.com. Чим же вона відрізняється від інших соціальних мереж, що в ній цікавого та чи допоможе вона нам відповісти на наші запитання?

Як зрозуміло з назви, ця соціальна мережа створена для того, щоб об’єднати справжніх особистостей, дорослих та підлітків, які хочуть зростати та розвиватися, втілювати свої мрії, відкривати нові можливості та знаходити своїх однодумців.

Як написано на сайті:

«Особистість – це цілеспрямована людина з визначеною системою життєвих цінностей та поглядів, обраним життєвим шляхом та унікальним внутрішнім світом. Це людина, що самостійно приймає рішення, бере на себе відповідальність та долає перешкоди на шляху до Цілі. Справжня Особистість, що досягла успіху в житті, завжди готова допомогти іншим стати на цей шлях».

Що ж з цим важко не погодитись. Тут ти зможеш знайти  різних цікавих людей та нових друзів, які також хочуть чогось досягти у житті. Хочеш бути особистістю, спілкуйся з особистістю.

Коли заходиш на сайт у верхньому правому куті тебе зустрічає вислів, якоїсь великої людини, який, як не крути, змушує замислитися над якимись життєвими обставинами та винести для себе щось корисне. На головній сторінці ти можеш побачити учасників проекту та найкращі статті, які були написані самими користувачами сайту на найрізноманітніші теми від автомобілів до психології.

Зареєструвавшись на Особистість.com ти зможеш створити свою персональну сторінку, аналогічно, як в інших соціальних мережах з інформацією про себе, свої захоплення і т.д. Також в тебе є можливість вести свій Інтернет щоденник чи просто публікувати статті на цікаві тобі теми, які можуть читати та оцінювати інші користувачі сайту та посилання на які, ти відразу можеш відправляти у свій  Твіттер.

На сайті дії своя система карми – репутація користувача, на яку впливають кількість інформації, яку ти публікуєш її достовірність, кількість відвідувачів твоєї сторінки, твоя активність в обговорення і т.д.

Особистість.com наразі перебуває в статусі бети. Це означає, що автори, ще мають можливість допрацювати проект, покращити зручність користування сайтом(чесно система навігації, мені здалася не зручною, я не відчував себе досить комфортно користуючись сайтом) та виправити баги, якщо такі знайдуться.

Як пишуть творці сайту:

«Головна ціль проекту «Особистість»: Сформувати суспільство нового зразка, яке б складалося з особистостей – свідомих, активних, цілеспрямованих та відповідальних людей, орієнтованих на систему морально-етичних цінностей.»

Соціальна мережа стає не просто засобом спілкування, а допомагає самовдосконалюватися, відкривати нове та цікаве. Можна побажати авторам лише успіхів та творчої наснаги на шляху до їхньої мети.

Запис опубліковано на правах рекламиПрокоментуй! to "Особистість.com-Інтернет спільнота нового покоління"

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд