teenbloog

25 Січ, 2009

Портрет невдахи та як з нього зробити портрет щасливчика!

Автор: teener Рубрика: Психологія|Уроки успіху

Luck is... (explored)
Creative Commons License photo credit: kaibara87

Чому в інших все добре? Чому комусь все легко дається, а ти завжди мучишся? Чому тобі не щастить? Чому Фортуна відвернулася від тебе? Ціле замкнуте коло питань.
А може ти просто дивишся на ситуацію не з того боку? Чи не може бути так. Що це ти відвернувся від неї? Ти скоріш за все просто сам не вірш у те, що тобі може усміхнутися її величність Удача.

Справа утому, що ти просто стоїш до неї не обличчям, а спиною, можливо Удача просто чекає на тебе, а ти до неї не повертаєшся, думаючи, що вона ніколи тобі не посміхнеться!
Дуже приємно прокинутися вранці, відчути себе щасливою людиною. Цілий день усе йде за планом. Люди навкруги посміхаються і бажають тільки добра. Це звичайна реальність у якій може жити кожен. Потрібно тільки зуміти перенести її у зовнішній світ. Що таке зовнішній світ? Це є продовження твого внутрішнього «Я». Усе залежить від твого відношення до нього. Можна почати день з думкою про чергові проблеми та докорами : «Чому мені не щастить?», а можна пригадати, якийсь анекдот та посміхнутися собі у дзеркало і сказати: « Доброго ранку, Щасливчик!».

Люди поділяються на три категорії: щасливчики, фаталісти, «хрестоносці». Щасливчики-пестунчики долі. Все в них виходить всюди на них чекає успіх. Для цього їм навіть не доводиться докладати великих зусиль. Фаталісти вгадують своє призначення, спеціальність і слідують за ними. І тоді їх супроводжує успіх. «Хрестоносці» несуть свій хрест. Але вони не сприймають його як дар Божий, а як «кару небесну». Вони довго й наполегливо йдуть до своєї мети, і успіх їх звичайно, чекає після закінчення великої справи, як нагорода за наполегливість.

Але не став на собі зараз ніяких штампів, пам’ятай у кожного з нас є свій шанс. Є три стратегії везіння. Щасливчиків удача знайде сама. Фаталістам потрібно знайти своє покликання. «Хрестоносцям» потрібно сподіватися лише на себе. Хоча розслаблятися не раджу нікому – це багато вікова істина:потрібно працювати і робити свою справу добре, як тільки можеш.

Пам’ятай, випадковостей не буває. Удача, як гроші йде до удачі. Наші помисли матеріальні, і емоції теж. Вони, як магніт, притягують до нас сили людей, обставини і рухають нас до успіху. Спробуй стати таким магнітом удачі. Подумки створи образ свого успіху. Згадай якусь щасливу мить, затримай ці відчуття у своїй свідомості якомога довше. Зовнішній світ, тобто світ, який оточує тебе, це продовження твого «Я». А ти магніт удачі. Тебе чекає багато досягнень і успіхів. Тільки повір у себе. Запам’ятай: Удача – це віра в себе і свій успіх. Повір у себе, але нікому про це не кажи, докажи це.

Проблема успіху турбує багатьох людей . Науковці, які досліджували це питання, кажуть, що можна навчитись бути везучим! Про це більше знає дослідник психології успіху Річард Вайсман, який займається цим питанням з 1994 року. Професор вважає, що у загальних рисах осягнув психологію удачі. Результати дослідів показують, що щасливчиками не народжуються. Виявляється є чотири принципи, якими вони користуються , можливо, навіть самі цього не усвідомлюючи.

По-перше, вони вміють створювати і помічати нові можливості. Зауваж, не пасивно чекати, а шукати і знаходити.

По-друге, щасливчики приймають вдалі рішення, опираючись не тільки на свою інтуїцію, якій вони звичайно довіряють, а й зважуючи всі «за» і «проти». Скільки дуростей не було зроблено тільки через те, що людина запитувала себе: « А що ж далі?».

По-третє, не чекаючи з моря погоди, вони переконують себе в успіхові майбутньої справи через позитивні сподівання.

По-четверте, виробляють у собі таке ставлення до всього, що коїться навколо них, що навіть поразки перетворюються на перемоги і труднощі сприймаються, як замаскована Удача! Ці принципи неодноразово підтверджували свою істинність. Тож як не крути, а все в житті стається так, як ми самі того хочемо. Боїшся , що не щаститиме? Спробуй не боятися. Тому везе хто сам везе!2 коментарі to "Портрет невдахи та як з нього зробити портрет щасливчика!"

1 | невідома

Липень 14th, 2010 at 22:18

Avatar

Повністю згодна! Треба просто не переставати йти і досягати,не переставати вірити і нівякому разі не падати духом.От в мене наприклад депресія була а я раз і стала більше працювати.Так,було важко.Деколи я зовсім думала що вже все…але не думайте так,не повторюйте помилок і не здавайтесь.Навіть якщо Ви думаєте що гірше немає куди і жалієте себе як повного невдаху,не буває таких випадків і ситуацій з яких не можна вийти! По собі знаю! Вам не гірше і не легше від того що вам говорять? Та то нічого,все одно ця інформація заляже у вас в голові і не буде давати спокою.Вам буде здаватись що Ви слабкодухий і це тільки підштовхне Вас як і мене.Просто вірте і не здавайтесь.Навіть якшо Ви думаєте що Бога немає і він вам ніяк не допоміг пам”ятайте:
Ти не віриш в Бога,
В тебе вірить він
Жде тебе дорога,
але ж немає стін.

Я надюсь що ви зрозуміли що я намагалась Вам сказати! :)

2 | мак

Жовтень 29th, 2011 at 22:18

Avatar

Повністю згідний.Чим більше сидиш тим більше себе жалієш тим гірше активний образ життя і бажання вийти з цього стану .Долі невдахи немає навіть лінії на руках міняються ми творимо своє життя буть впевнений і добєшся свого і вір в себе навіть тоді коли ніхто не вірить зіжми зуби і вір і вір і ти БУДЕШ ПЕРШИМ везунчиком долі я це точно знаю.
УСПІХУ ВСІМ

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд