teenbloog

Права

Цей інформативний щоденник, не є офіційно зареєстрованим журналом або іншим видом ЗМІ згідно законодавству України, тому що він не є характеризований періодичністю публікації новин.

TeenBloog не відповідає за збитки, що можуть бути спровоковані можливими помилками на сайті, або за економічні втрати та інші типи збитків, які можуть спровокувати вище-згадані помилки.

Автори блогу TeenBloog не можуть в ніякому разі бути цивільно або кримінально притягнутими за збитки, спровоковані через неправомірне використання інформаційних матеріалів на сайті.

TeenBloog не бере на себе ніяких відповідальностей за можливі видалення або зміну формату змісту сайту. Цей сайт також не бере на себе ніяких відповідальностей за можливі помилки або часткове ігнормування інформації любого типу.

Коментування статей та всі інші безкоштовні сервіси на сайті можуть бути змінені в будь-який час без попереднього повідомлення користувачів. Також всі коментарі пристуні на сайті, всіх без виключення відвідувачів/користувачів сайту, можуть бути змінені або видалені без попереднього попередження.

TeenBloog не бере на себе відповідальностей, за все що може бути опубліковане вищезазначеними особами.

Хто-небудь почуваючи себе ображеним, через зміст сайту, може зробити запит для негайного видалення повідомлення, відіславши заявку адміністратору сайту через контактну форму.

Сайт ніяким чином не відноситься до торгових марок або фізичних людей, які згадувалися в матеріалах сайту.

Всі торгові марки які згадувалися належать відповідним правовласникам, які можуть в будь-який момент вимагати видалення або зміну об’єкту власності.

Ліцензія використання
Весь опублікований матеріал на блозі TeenBloog , де не специфіковано, є правом власності та захищеним законодавством України.

Використання матеріалів для некомерційних цілей можливе тільки, за умови вказання джерела правовласника на використовуючий матеріал, тобто буде вставлений гіперлінк на сторінку, блогу TeenBloog з якої і був взятий матеріал. Або по відповідній попередній домовленості з адміністрацією.

Всі матеріали власності захищені законом України “Про права власності” і опубліковані під Ліцензією Creative Commons.

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд