teenbloog

Публікація

Для того, щоб опублікувати власну статтю спершу потрібно зареєструватися на блозі. Після того, як ти введеш свій логін та адресу електронної пошти на твій e-mail повинен прийти згенерований системою пароль.

Після цього авторизуєшся на сайті, ввівши свій логін та пароль. Для переходу на сторінку авторизації у віджеті Авторизація на головній сторінці потрібно натиснути “Вхід“.

Після авторизації ти потрапляєш до головної панелі управління блогом. Для додавання статті  вибери в меню, яке знаходиться  зліва пункт  Публікації і у випадаючому меню, яке з’явиться, натисни Додати.

Додаєш заголовок статті та пишеш власну публікацію на тему, яка тобі подобається. Після того, як стаття готова, залишається тільки обрати Категорію, якій відповідає стаття. Для цього, у правій частині екрану, потрібно лише поставити галочки на проти обраних тобою категорій.

Ось і все! Все дуже просто!

Залишається тільки натиснути “Відправити на узгодження” у правій частині екрану. Якщо твоя стаття дійсно класна, вона обов’язково з’явиться на сторінках сайту.

Редакція блогу завжди допомагає авторам, для того, щоб створювати чудові статті, тому не бійся публікуватися. Написання власних статей – це дуже цікаво та корисно.

Успіхів тобі та творчої наснаги! Публікуйся!

 

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд