teenbloog

19 Січ, 2011

Питання простого, але цікавого життя…

Автор: Ярослав Рубрика: Гроші|Життя|Навчання|Психологія|Саморозвиток|Уроки успіху|Школа виживання

Знаєте, сьогоднішній світ –  це складна технологія в якій виживають сильніші, мудріші, хитріші. І якщо ви задумаєтесь про своє життя то ви зрозумієте це. Нічого легкого не існує в цьому світі, щоб чогось досягнути, потрібно не мало попрацювати. Знаєте у світі 6 мільярдів простих людей, які живуть буденним  життям, що я маю на увазі: “робота – дім – робота”, вони не прагнуть чогось більшого, вони живуть, не знаючи скільки усього є чудового у світі, окрім роботи, так я їх не звинувачую, адже, щоб побачити щось чудове, прекрасне, захоплююче потрібні гроші, у цьому і  полягає суть життя кожної людини.Чи знаєте ви, як живуть люди які колись в такому віці як ми задумались про своє майбутнє, задумались і подумали, які будуть вони у майбутньому, коли виростуть, ким вони стануть і знаєте я зараз задумався, ким я буду: чи буду я, як 95% людей на планеті просто жити як звичайна людина чи буду прагнути чогось досягти у цьому бурхливому житті…

На планеті Земля є 5% людей, які стали “богами” для нас, завдяки їм ми маємо інтернет, комп’ютер усі можливі програми до нього, телефони, усі наші сучасні технології – це колишні вчинки таких самих людей як ми, просто вони задумались про своє майбутнє. Дивлячись відео одного мільярдера Білла Гейтса, який досягнув свого успіху завдяки своєму розуму – створивши у 15 років першу програму, а у 17 років написав програму, на якій заробив перші 5000$, а у 21 років став мільйонером.

Він говорив, щоб досягнути чогось у своєму житті,потрібно  знайти роботу яка вам принесе, не тільки гроші, але й задоволення, коли ви будете ходити на роботу і не будете відрізняти роботу від відпочинку. Знаєте, а Білл  має рацію,  якщо заробляти гроші задля грошей – то це марна трата свого дорогоцінного життя, адже життя не вічне і з кожним прожитим роком ми будемо це розуміти усе краще і краще, але поки ми ще молоді у розквіті сил, потрібно боротися, добиватися своїх мрій і бажань, адже усього можна досягнути, тільки потрібно дуже захотіти і хоч трохи робити якісь кроки до їх здійснення.

Я хочу розказати вам про себе і мої досягнення, про що мріяв коли вчився в звичайній школі, так само як і ви. Народився я у звичайній сім’ї у Вінницькій області, з дитинства дуже любив пізнавати щось нове, цікаве, небачене. Я ходив в школу, вчився, старався досягнути найвищих оцінок, щоб порадувати батьків, а як вивчився до 6 класу, потім цей інтерес пропав у мене не було ні мрій ні бажань, але настав час переоцінки самого себе. Одного чудового вечора, коли я дивився телевізор в новинах, виступав якийсь чоловік, він розповідав про студентів, він говорив, щоб досягнути чогось, потрібно  мати гарну освіту, а найкращі університети за кордоном.

Після цього вечора моє життя змінилося, у мене з’явилася ціль – це вчитися за кордоном, але це для моєї родини було не реально і у всьому були винні гроші, але моє бажання навчатися було величезне, я жив тим, щоб мати змогу отримати гарну освіту за кордоном. У 6 класі у мене в табелі було чотири 6-ки, дві 7-ки, 5-вісімок. А щоб вчитися за кордоном на бюджеті  потрібно було бути круглив відмінником, потрібно були знання з англійської плюс знання мови країни, в якій ви будете вчитись.

І що ви думаєте до кінця 11 класу, я став одним (3 місце) з найкращих учнів не тільки школи, але й цілого міста, мої вчителі не знали, що зі мною діється і не тільки вони, моя мама – була перелякана, ви подумаєте що тут страшного, але коли мама лягає спати в 12 часов ночі, а потім встає в 7 годин на роботу, а я ще вчу уроки…що їй думати?

Я вчив уроки не лягаючи спати, бо у мене була мрія. І вірити я б ніколи сам не повірив би, що таке можливо, але я закінчив школу на відмінно, мої батьки пишалися мною, але це тільки початок моїх досягнень, після цього 11 класу, я зрозумів, що не здійсниних мрій не буває, потрібно просто захотіти. На всьому моєму шляху мені допомагали мої справжні  друзі. Але знаєте усі ми маєм вибір – не можливе досягнення без втрат, це я про ЗНО(зовнішнє незалежне оцінювання). Коли я закінчив 11 клас я мав писати ЗНО і ви не повірити яка у мене була ситуація, в якій потрібний вибір.

Щоб вчитися за кордоном потрібно знати мову і  мати відмінний табель, а щоб вчитися в Україні потрібно добре написати ЗНО і ви не повірити я цілий рік сварився з своєю сімєю, ніхто не вірив що можна поступити в університет за кордоном, моя мама думала, що там вчаться  тільки діти мільйонерів, адже навчання коштує не дешево.

У мене цілий рік був під тиском, я мав готуватися  і для вступу в Україні і для Польщі, я так вчився пів року і потім зрозумів, що за двома зайцями не встигнеш і требуло робити вибір, батьки навіть слухати не хотіли про вступ до університету за кордоном,  для них це було не реально, але все таки я вірив і надіявся.

Я зробив вибір за навчання за кордоном і це було дуже важко, бо якщо я не поступив би до польського університету, у мене випаде цілий рік, і це був би шок для усіх, так добре вичвся і не вступив до жодного університету. Я жив своєю мрією цілий рік, я не виходив на двір, бо у мене не було часу, я вчився, вчив усе, щоб досягнути максимальної середньої оцінки мого табеля і усе заради – мрії. ЗНО я завалив, я до нього не готувався, я цілий рік вчив польську мову і працював на табель.

Так от, коли я завалив ЗНО, про начання в Україні я міг забути, ви не уявляєте в якій я був тяжкій ситуації, але усе минулося коли я подав документи до університету і на другий день мені прийшла відповідь. У мене трусилися руки, коли я відкривав лист, адже від нього залежав мій наступний рік, як кажуть : “Пан або пропав”… але усе вдалося, я був зарахований на перший рік навчання.

Отака історія була у мене у 2010 році. Зараз я вчуся в Морскій Академії на Логістика транспорту. Але і тут я не можу зупинитися на досягненому, так тут добре, але в НІмечині ще краще, але там потрібно добре володіти англійською і німецькою. І тут я знву не знаходжу відповіді, я не знаю, що робити, як вирватися в Німеччину? Адже потрібна мова….Що мені робити? Я прошу ВАС МЕНІ ДОПОМОГТИ, як ви думаєте, що мені робити??
Я хочу сказати що кожен може, досягнути усього, що він хоче, старайтесь і трудіться і все буде.

Повірте мені, я знаю це на власному досвіді.25 коментарів to "Питання простого, але цікавого життя…"

1 | Alex_la

Січень 19th, 2011 at 13:41

Avatar

Ти молодець … !!! так тре йти до своєї мети, слухай своє серце і інтуїцію… )

2 | man зі Львова

Січень 19th, 2011 at 17:54

Avatar

“Я хочу сказати що кожен може, досягнути усього, що він хоче, старайтесь і трудіться і все буде.”- мені здається це і є відповідь на твоє питання, адже поступивши в польський універ. ти довів, що якщо працювати задля своєї мрії – вона здійснеться…

3 | Діана

Січень 21st, 2011 at 03:06

Avatar

Ярослав,хочу тобі сказати що ти таки справжній молодець,показав їм усім як треба жити!!! Адже так воно і є як не крути =))))

4 | Діана

Січень 21st, 2011 at 03:09

Avatar

Хоч я досі під враженням твоєї статті-не уявляю як це так напружено вчити уроки…Ти дуже витривалий….)

5 | Влад

Січень 22nd, 2011 at 18:41

Avatar

Вы знаете,я люблю украинский язык,но все же я скажу на русском языке)
Ярослав,я прочитал вашу статью,и она мне понравилась.
Первое,вы очень усидчивый и настоятельный на своем.
Я тоже могу учить уроки до 4 часов ночи и даже не думать обо сне.НО!
У вас есть друзья?м?
Вы на них забиваете,когда вы учитесь.Часто ли они такое слышат:
-Ты выйдешь погулять?
-Нет,я учусь.
Они тоже о тебе волнуются,тоже хотят чтобы ты поступил.Ладно,друзья фиг там,но родители!
Ладно,не буду вас больше критиковать а сокращённо скажу-учись,но не ботанься!
Насчёт вашей проблемы.Выучить немецкий за несколько лет пару пустяков.Я вам лично говорю.Главное сначала английский,потом немецкий.
…и это Диана,я хочу с вами поспорить,о том что действительно,нужно учится,но это не явный пример для того чтобы жить так.
Он сам написал сколько людей типу “работа-дом-работа”.Хотя,я уверен,что он будет точно так же,только сейчас это “учёба-дом-учёба”.
Вот так.

6 | Ярослав

Січень 25th, 2011 at 20:19

Avatar

Влад,зовсім ні,я можу поклястися)У мене не буде такого графіка як “дім-робота-дім”,так звичайно як усі люди я буду працювати.Але тут є одне “но”.Чи знаєте ви що у німеччині середня зарплата 1500 євро,а якщо ви будете старатися,шукати щось краще,то можна заробляти у 2 і 3 рази більше.Я намагаюся зараз,поки є студентем,знайти таку працю,щоб тоді у майбутньому,коли буду мати свою сімю,я міг дозволити їм усе,щоб вони захотіли б,я зараз трудюся,щоб потім жити,а не існувати.Я буду пізнавати світ зі своєю дівчиною)Я хочу побувати у всіх куточках світу адже світ такий “різнокольоровий” – мені це так подобається. Я хочу жити у достатку і не хвилюватися за гроші,бо коли їх у тебе в досталь ти живеш.А коли їх не вистачає – ти нервуєш,не знаєш що робити,економиш і так далі.Також це впливає на вашу майбутню сімю,в багатоьх випадках,коли у сімї не достатньо грошей на їхні потреби,то цей брак довго не існує:розпадаєтьсяю(приклад із чужого життя).Я такого не хочу! І скажіть мені будь-ласка,якщо я не буду зараз “ботанічити”,що буде у майбутньому?адже я у цій країні один,тут нема сімї,щоб в разі провалу чи там не можеш найти роботу можна працювати з батьками,я тут один і для того щоб тут вижити або як кажуть “вибитися в люди” потрібен розум,натхнення,бажання …. не знаю якими словами описати усе те що є зараз у мені…просто потірбно хотіти. не знаю як ви,але я буду працювати на максимуму,щоб коли у далекому майбтньому моїм дітям і в голову не приходило як заробити гроші,я не хочу щоб вони мали у голові усе те що маю я =)Я хочу,щоб вони насолоджувалися життям. Одне я можу точно сказати моя сімя буде жити на 200%.

7 | Анна-Марія

Січень 26th, 2011 at 23:50

Avatar

яка ж чудова стаття!! вона зворушила мене до сліз. Ярослав, пишайся собою, в тебе надзвичайна сила характеру…Молодець!!!

8 | Ярослав

Січень 27th, 2011 at 16:39

Avatar

Анна =)Дякую =)Така сила воля є у кожного із нас,просто ми самі не знаєм =)Але в житті є такі моменти,коли ти пізнаєш себе,свої можливості,коли ніколи не знала про них =)

9 | Михаїл

Січень 28th, 2011 at 19:55

Avatar

Ви, Ярослав, проявили сильний характер та силу волі. Але десь у ваших прагненнях бути добре матеріально забезпеченим я вбачаю і небезпеку, а саме – зробити навчання чи роботу своїми “богами”. Нам треба пам”ятати, що ми живемо на цій землі задля чогось вищого.
А щодо розпаду сімей, то хочеться сказати свою думку чому так є. Найперше – сім”я, яка не побудована на міцній основі – вірі в Бога, дуже легко захитається, коли прийдуть економічні негаразди чи будь-яке інше вирпобування. Жінка почне дорікати, що чоловік мало заробляє, той почне випивати, не захочуть дітей, мовляв хочемо для себе пожити ще і т.д.
Ви добре сказали про Німеччину, що там високі зарплати. Але реально погляньте до чого приводить цей матеріальний добробут? (тут я не кажу, що не треба заробляти добре, а щоб це не було найвищою нашою ціллю в житті, бо це ілюзія, життя скоро минає). Був 5 раз в Нім, матеріальлні блага вражають, але це для тіла все, а ось духовне життя – бідне… Колись Європа була християнською, а що зараз? Те саме стосується США.

10 | Ярослав

Лютий 2nd, 2011 at 14:59

Avatar

Михаїл=))Цікаво думка=))Так,все те що я писав – це матеріальні блага,але на мою думку духовні блага чимось залежні від матеріальних благ,вони одне одного доповнюють.Так,я з Вами згоден,гроші – це найвища ціль нашого життя,але завдяки їм Ми живемо,завдяки їм Ми бачимо світ,завдяки їм – Ми робимо подарунки нашим коханним жінкам.Огляніться довкола,усі люди залежні від грошей і той хто має їх в досталь,я впеваненний,має і духовне життя.Адже не моджливе духовне життя без матеріального життя,а матеріальне без духовного.Знаєте,ви мені нагадили мою вчительку з зарубіжної літератури,яка теж мені казала,що духовне життя – це найголовніше і я теж з нею згоден,але я маю і інші питання,духовне життя – це лише ваше внутрішнє “Я”,алеж ви нічого не зможете купити за нього,побачити щось нове,ви не зможете пізнавати світ,бо усьому цьому потрібно матеріальні блага.Моя вчителька викладає зарубіжну літературу і вона там живе її не цікавить реальний світ,вона живе в текстах видатних письменників бо її там краще,вона вирішила,що матеріальні блага їй не потрібні,але подивимся це з іншої сторони.Вона живе і не баче світу,вона закрила доступ до нього,своїм духовним життям,адже тільки там не потрібно нічого робити,там нема ні проблем ні страдань ні ризиків ні багатства,всі люди – рівні.

11 | ОКСАНА

Лютий 4th, 2011 at 18:36

Avatar

Привіт! Хочу приєднатися до вище сказаних похвал, стаття вражає, пробиває на сльозу та роздуми! коли вгамуються мої бурхливі емоції напишу більше, бо життя прекрасне, а знайти в ньому своє місце не можеш(

12 | Ярослав

Лютий 6th, 2011 at 15:51

Avatar

Так,Оксана,найти своє місце в сьогоднішньому світі дуже важко,але все ж таки надія є і можна було б просто надіятися,що ти найдеш своє місце,але це не для мене:я не буду сидіти і чекати я буду сам його шукати,буду старатися його найти – своє місце,адже це так важливо =))

13 | Сестренський Віталій

Березень 1st, 2011 at 22:11

Avatar

Ярослав помниш ти мені раз був кинув силку на відео на YouTube …. вона мене тоді вразила…. Я сам спочатку не повірив , що поступив в КНЕУ , але це дійсно так ти поступив в Польщу як хотів я в Київ. Я поняв тільки одне, що якщо шось хочеш мати в цьому житті і прожити його КЛАСНО треба працювати, не лінуватись. А не так як одні плачут все життя. Того в них і не получається нічого.
Я буду надіятись, що ми досягнемо того чого ми хочемо. Хай щастить!!!…

14 | Ярослав

Березень 5th, 2011 at 00:44

Avatar

Та,звичайно досягнем,гловне старатися,а Ми це вміємо =)))Усе буде,терпіння і трохи часу =)))Головне не здавати назад =))) Хай тобі тоже щастить =))))))

15 | Влад

Березень 9th, 2011 at 20:18

Avatar

Ярослав,гарна стаття.
Пишайтеся собою.
Але я так і не зрозумів.
Що саме ви хотіли сказати цією статтею?
Приклад?

16 | Ярослав

Березень 14th, 2011 at 13:28

Avatar

Я хотів сказати,що кожен може доясягнути своїх мрій і вприклад привів мій життєвий спосіб до здійснення своєї мрії =)

17 | Анька

Квітень 3rd, 2011 at 14:47

Avatar

Ярік ти молодець, якби я тебе незнала, то я б не повірила в цю історію …….
в мене аж мурашки по шкірі!
от тепер я все зрозуміла і зрозуміла який ти!!!!!!

18 | Ілона

Квітень 3rd, 2011 at 16:11

Avatar

Головне в житті мати мрію… От, наприклад, я навчалась в школі (доречі, в тій, що й ти, Ярославе) непогано навчалась, ніхто з вчителів про мене не може погано відізватись… мала за мету вступити до ВУЗУ на конкретну омріяну спеціальність…. Я це зробила…. І, що тепер…навчаюсь… диплом я отримаю європейського зразка, тобто всі шляхи відкриті…але з жахом розумію, що мене ніхто ні тут в Україні, ні там за кордоном не чекає з відкритими обіймами… За два роки навчання у столиці я зрозуміла- в сьогоднішньому житті потрібно вміти закривати очі на чужі проблеми, як кажуть: “йти по головах”…”переступати через когось”….бути хитрішим, наглішим, бездушнішим… все це в гонитві за грошима…І ми так і робитимемо, тому що такий закон виживання – “закон джунглів”…. Але… іноді, вмійте спинитися, озирнутися, подати руку допомоги, підтримати друзів…іноді просто треба насолоджуватися життям…не в інтернеті…а в реальності….

А щодо твого питання, Ярославе, вчи німецьку…. ніколи не буде зайвим, навіть якщо до Німеччини не потрапиш, хоча я вірю, що в тебе все вийде…

19 | Ярослав

Квітень 3rd, 2011 at 18:36

Avatar

Повністю з тобою згоден нащот друзім я їм буду помагати,але як я буду їм помагати це залежить від мого соціального положення чи буду я взмозі допомогти їм? – це головне питання,адже якщо ти не зможеш допомогти собі ти не зможеш допомогти нікому.
“Відкритті обійми” – так,ніхто не чекає,але це не фактщо ти не найдеш собі роботи такої як ти хоч,потрібно шукати – шукати і ще раз шукати,а хто шукає – зажди найде =)
Гроші …… я тобі можу сказати тільки одне я не буду жити заради грошей,я буду намагатися,старатися найти таку роботу яка мені буде по вкусу,яка мені буде приносити задоволення і в свою чергу гроші =)
А на щот Німеччини … я ще нічого не знаю,німецьку я не буду вчити вона мені не подобається,я завжди вчив англійську і надіюсь буду її вчити далі(хотя зараз я її закинув) я хочу пожити для себе поки я молодий,я хочу подорожувати,хочу пізнавати світ,щоб потім можна було розказати дітям =)Англійська мова – одна з найлегших мов світу,але вона потребує скільки практики її потрібно вчити кожен день а у мене на це терпіння не хватає,от я і переживаю =(( А якби я знав досконало мову я б був щасливий і готовий до Дорослого життя =)

20 | Ярослав

Квітень 11th, 2011 at 16:15

Avatar

http://vkontakte.ru/album89363270_132291169#/id89363270
Хочте більше порозмовляти? то запрошую =))

21 | Yulia

Листопад 7th, 2012 at 21:37

Avatar

Дуже дякую за статтю,і за сайт взагалі, мене дуже надихнула ваша стаття.
Мені ось стало цікаво, а що це за відео. Чи можна його переглянути в інтернеті? Будь ласка:)

22 | Iaroslav

Квітень 4th, 2013 at 10:45

Avatar

Видио про Стіва Джобса,який виступав перед випусниками одного з університетів …. ось силка :
http://www.youtube.com/watch?v=SLBsGIP6NTg (Речь Стива Джобса, (русский перевод) часть первая )
http://www.youtube.com/watch?v=GzI6jkY2F0A (Речь Стива Джобса, (русский перевод) часть вторая )

23 | Вікторія

Грудень 31st, 2013 at 16:25

Avatar

Дуже мотивуюча стаття!!! В мене схожі інтереси) Зараз самостійно вивчаю англійську. Хочу знати її досконало і для майбутньою професії, і для подорожей:)

24 | Марійка

Червень 24th, 2014 at 23:35

Avatar

Все в наших руках. Я теж маю мрію всього мого життя і ніколи не буду зупинятися

25 | Юля

Листопад 20th, 2014 at 17:10

Avatar

Ти – суперський! Я не знаю чи я змогла б так…
Але мрія у мене теж є :)

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд