teenbloog

08 Бер, 2011

Шлях до здійснення мрій

Автор: Анна-Марія Рубрика: Психологія|Саморозвиток|Уроки успіху

Colorful sunset over the landside
Creative Commons License photo credit: Tambako the Jaguar

Кожен з нас хоч коли-небудь мріяв. Про кохання,  про престижну роботу,  про успіх у навчанні… Наші мрії підштовхували нас до рішучих дій, ми ставили перед собою мету і наполегливо йшли до неї. Та, як це не дивно, втілення нашого бажання в життя залежить не стільки від наших кроків на шляху до неї, скільки від нашої віри і позитивного мислення. Про силу думок свідчать досліди Масару Етому, який фотографував кристали води. Вони  змінювали свою форму залежно від слів, які говорили над ними і емоцій які при цьому відчували.  Ми на 80 % складаємось з води, тому своїми думками ми можемо змінювати себе. Ось кілька порад, які допоможуть тобі здійснити свої мрії.

1Коли виникають негативні думки, перемкни увагу на щось, що тобі подобається, що тобі цікаво. Наприклад, замість того щоб жалітися ” не хочу робити уроки”  можна подумати “коли я все зроблю то зможу подивитися телевізор”.

2. Протягом двох місяців починай свій ранок з подяки Богу або Всесвіту за все хороше, що в тебе є: за здоров’я, за дах над головою, за сонячний день за вікном, за рідних, які тебе люблять, за друзів. Через деякий час це ввійде в твою звичку. Тоді будь готовий до позитивних змін, які відбудуться в твоєму житті.

3. Візьми лист паперу і запиши всі добре тобі відомі стереотипні вислови. Для прикладу: “Розбагатіти можна тільки нечесним шляхом”, “Без зв’язків неможливо досягти успіху”… Насправді вони неправдиві і в тебе не має потреби до них прислухатися. На другому листку напиши всі позитивні вислови. Перший лист ти можеш просто спалити, звільняючи себе таким чином від неправильних установок.

4. Візьми лист паперу і напиши найнеймовірніші бажання. Краще, щоб вони стосувалися різних сфер життя: сім’ї,  друзів,  здоров’я,  хобі. Зробити це бажано в тому місці,  де тобі найбільш комфортно.

5 Зроби колаж своєї мрії. Для цього тобі знадобляться старі журнали, газети, ватман, клей, ножиці, різнокольорові олівці та кілька твоїх фото. Виріж картинки, які тобі подобаються і які знаходять відгук у твоєму серці. Наклей їх на ватман і вклей на них свої фотографії. Наприклад, щоб з красивою дівчиною чи хлопцем поряд стояв(ла) ти. Олівціми напиши фрази, які тебе надихають: “Я щасливий!”, “У мене все виходить!”,  Я успішний!”. Помісти колаж на видном у місці, щоб ти зміг дивитися на нього як можна часто.

6. Детально пропиши кожну мрію. Формулюй бажання правильно: в майбутньому чи теперешньому часі і в позитивній формі. Не ” Я боюся не поступити в університет”, а “Я можу успішно  вчитися там, де я захочу”. Далі детально опиши мрію.

7. Спитай себе чи надихає тебе мрія? Чи дає вона тобі енергію? Тільки такі ідеї  вважаються істинними. Інші виявляються фальшивими, прийшовшими ззовні. Наприклад, ” Я хочу собі таку машину, бо на такій же їздить мій ворог”.

8. Закрий очі, уяви, що ти перенісся в майбутнє, де вже всього досяг, про що мріяв. Подивись на себе з боку: Як ти виглядаєш? Як ти себе почуваєш? Тобі комфортно? Радісно? Які в тебе відношення з друзями?  Проживи це. Якщо ти відчуваєш себе щасливим, значить все чудово. А якщо ні – передивись свої бажання.

9. Задумайся, що рухає твоїми бажаннями. Наприклад, ти хочеш вчитися в престижному навчальному закладі. Для чого? Що ти хочеш цим досягти? Можливо ти хочеш завести там потрібні тобі знайомства? А може отримати хорошу освіту, щоб в подальшому реалізувати свій потенціал? Також проаналізуй, як виконання бажання може відбитися на твоїх близьких. В фільмі ” Адвокат диявола” головний герой за будь-яку ціну хоче виграти судовий процес.  Він йде на компроміс з совістю. Стає знаменитим і багатим, живе у новій квартирі. Але чи робить це його щасливим? Отже, мрія має бути “екологічною” – не приносити шкоди тобі і оточуючим.

10. В одній притчі чоловік все життя хотів виграти мільйон, але так і помер бідним. Потрапивши на небо, він спитав у Бога: ” Чому ти не виконав моє бажання? ” . ” Тому що ти так і не купив лотерейний квиток, ” – була відповідь.  Мріяти і досягати – два різні процеси.  Перший – емоції,  другий – дії.  Проте іноді люди заміняють дії емоціями. В таком випадку можна ніколи не досягти бажаного, все життя витаючи в небесах.  Ніколи не допускай думки: ” Це не для мене,  я не зможу.” Це не значить, що треба йти напролом до своєї мрії. Просто спробуй кожного дня виділяти хоч трошки часу для її здійснення.

11. Передивись свої звички. Які з них ти хочеш змінити? Наприклад, ти хочеш зустріти дівчину(хлопця) твоєї мрії. Наскільки ти відповідаєш ідеалу? Візьми за правило добре виглядати, ходити в спортзал, багато читати. Почни це робити і скоро перед тобою відкриються нові можливості.

Зроби перший крок до мети. Прочитай чи подивись нижче наведені книжки та фільми, можливо вони допоможуть тобі відкрити щось нове: ” Адвокат диявола” , ” Траса 60″, ” Велика сила води”, ” Секрет”; мультфільми “Роби ноги!” , ” Рататуй”; книги ” Трансерфінг реальності” Вадима Зеланда, Луіза Хей ” Путь к себе” , Антоній Сурожський  “Людина перед Богом”.12 коментарів to "Шлях до здійснення мрій"

1 | Ярослав

Березень 9th, 2011 at 22:58

Avatar

Ватман – цікава ідея, обоязково зроблю =)))А стаття дуже сподобалася ,дякую автору !!! =)))

2 | Alex_la

Березень 14th, 2011 at 14:38

Avatar

так справді, цікаві мотиваційні статті, побільше таких = )

3 | danc1r0k

Березень 23rd, 2011 at 23:52

Avatar

Стаття просто суперова! Я у себе на сайті також колись писав про мрії статтю…

4 | Анна-Марія

Березень 24th, 2011 at 19:45

Avatar

дякую всім величезне))))дуже рада що вам сподобалось)))

5 | юліан

Квітень 14th, 2011 at 17:09

Avatar

Я думаю, що нереально думати про хороше, або про мрію, якщо в житті тільки чорна полоса.
Але я згоден з 1, 2, 8 пунктами іще з цими словами

Зроби перший крок до мети. Прочитай чи подивись нижче наведені книжки та фільми, можливо вони допоможуть тобі відкрити щось нове: ” Адвокат диявола” , ” Траса 60″, ” Велика сила води”, ” Секрет”; мультфільми “Роби ноги!” , ” Рататуй”; книги ” Трансерфінг реальності” Вадима Зеланда, Луіза Хей ” Путь к себе” , Антоній Сурожський ”Людина перед Богом”.

6 | Олена

Червень 10th, 2011 at 11:41

Avatar

дуже цікава та повчальна стаття, підіймає дух, змушує замислитися над своїм життям…що воно продовжується, що слід жити далі…знати, що “завтра буде краще ніж вчора” (це дійсно так)…дані Вами рекомеендації візьму до уваги.

7 | ЗІНА

Листопад 14th, 2011 at 13:10

Avatar

ДЯКУЮ СВІТУ, ЩО Є ТАКІ ЛЮДИ, ЯК ВИ

8 | Василь М.

Січень 9th, 2012 at 19:14

Avatar

Цікава стаття, налаштовує на здійснення мрії, проте навряд чи це допоможе для цього. Ярослав, як і я – творча людина. Я теж зроблю ватман, хоча мені і жаль журнали. Окреме спасибі за пораджені фільми, мульти та книги. Дійсно чудово, що є такий сайт і такі автори. Підтримую Зіну.

9 | irinkа

Квітень 6th, 2012 at 22:52

Avatar

Дійсно, прекрасна стаття, мені дуже сподобалась!!! Мрії завжди окриляють і надають сили іти вперед, не дивлячись на різні невдачі, тож мрійте, загадуйте шалені бажання і вони обов’язково здійсняться)))

10 | Любов

Квітень 22nd, 2012 at 13:48

Avatar

Цікаві статті і коментарі читачів.На данний момент перебуваю у депресійному стані…. Прочитавши,виявила для себе багато корисного і цікавого. Дякую вам що ви є.

11 | Ірина

Лютий 21st, 2013 at 21:17

Avatar

Дуже дякую,чудова стаття,мені справді дуже допомогло…….велике спасибі)))

12 | Іра:)

Листопад 4th, 2013 at 17:44

Avatar

Дуже дякую автору статті.Після її прочитання мені знову(після певної зневіри) захотілося діяти. Спробую скористатись деякими порадами.І ще раз величезне спасибі!!!!!!!!!!

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд