teenbloog

25 Жов, 2010

Скажи ЛЮБЛЮ!

Автор: Діана Рубрика: Кохання|Побачення|Стосунки

I'll Give You All I Can...
Creative Commons License photo credit: Brandon Christopher Warren

Ти його(її) любиш? Скажи!

Скажи це усьому світу, закричи про це на вухо мільйонам людей, заяви про себе! Дай про себе знати, віддайся серцю і почуттям, забудь про думку інших і відкрийся.

Знайди у собі сили, бо вони у тебе чорт забирай є! Всім начхати на тебе, бо кожен думає тільки про себе.

То чому ти боїшся? Кому потрібні ці “а якщо він(вона)мене не кохає” і “я нікому не потрібен(на)”? Тільки нерви собі псуєш. Для чого жити здогадками, для чого це все якщо ти хочеш це сказати? Не бійся,не бійся і прислухайся.Чуєш?.. Це стукіт твого серця… Знаєш?.. Кохаєш!..

Це ласкавий промінь сонця ніжно торкається твоїх вуст… Відчуваєш… Так, ти знаєш про це, ти знаєш про кожну краплинку дощу, що впала на неї(нього). Ти знаєш про цей ніжний аромат, що в’ється біля твого кохання.

Твоя половинка теж про це знає, знає про усі доторки метелеків до тебе і кожну секунду пам’ятає про тебе і не може забути…
Зараз, вона також тебе кохає. Як можна бути таким телепнем і не припинити її страждання словом “Люблю”?)

Біжи…

Біжи, коли не зможеш йти
Біжи коли не маєш сили
Лишень любов не відпусти
Без неї ви разом не жили
Кохай завжди, Не зупиняйся
Забудь про світ, тільки біжи
І відчуттями лиш плекайся
“Люблю тебе”-… Всім розкажи
Забудь про дощ, забудь про вітер
І ніби помахом руки,  є стільки слів, є стільки літер
Сльоза скотилася з щоки. Тепер ми разом, навіки!…

Скажи одне єдине слово, і все кардинально зміниться! Обіцяю! Успіхів у коханні!46 коментарів to "Скажи ЛЮБЛЮ!"

1 | Ярослав

Жовтень 25th, 2010 at 22:21

Avatar

))) як би ж так усе легко було,потрібно доказати свою любов,у сучасному світі слова – це лице слова,потрібні вчинки,які б їх підтвердили(це моя думка)

2 | alessandra

Жовтень 26th, 2010 at 11:56

Avatar

Не повністю згодна. Адже коли ти йому про це скажеш, ти ж не знаєш яка в нього може бути реакція! Він ще посміється і буде тебе зневажати…

3 | Діана

Жовтень 26th, 2010 at 13:01

Avatar

Так,я згодна з тобою Ярослав.Справа в тому що я хотіла сказати що непотрібно ховати свої почуття,треба обов”язково спробувати про це сказати своїй половинці.Багато хто стримує себе.Не обов”язково прямо сказати “Я тебе люблю”,а якимось чином привернути до себе увагу,сказати теплі слова цій людині.Як ти уже сказав,зробити це якимось вчинком,достукатись до серця коханої людини.Ось саме про це я хотіла розповісти.Не потрібно відразу розкривати свої почуття,звичайно,а робити це поступово.І я впевнена що все буде добре.Дякую Ярославе за поправку,я дуже тобі вдячна! =)

4 | Діана

Жовтень 26th, 2010 at 13:13

Avatar

Аlessandra,знаєш,я теж була закохана.Так от,цілими днями я думала як бути і чому він не помічає як я його люблю.Звичайно це буде вже сумна історія,але я буду намагатись все пояснити.Ми вчилися разом.Він,як завжди так трапляється був популярним.Біля нього всі крутилися,і мене дуже зачіпало коли він просто міг не говорити зімною.Так от,пройшов час.Я все ще його кохала,мені було дуже важко.Але уяви як мені було,коли через кілька років він мені зізнався що кохав мене,а тепер зустрів іншу і вони щасливі.А я досі його кохала.І що? Тепер я думаю для чого треба було це в собі тримати так довго і ніколи про це не говорити.Або навіть не намагатись.Тому я хочу щоб ніхто не замовчував про те що він відчуває.Навіть якщо реакція буде поганою,то ти будеш знати що намагалась щось зробити,а не замовчувала і нічого не зробила.Але я надіюсь,що таких випадків буде меньше якщо ми будемо намагатись завоювати свою любов! =) Щасливого кохання усім! )))

5 | alessandra

Жовтень 26th, 2010 at 14:59

Avatar

Діана! Дякую за свою історію. Хоча тобі напевно було не приємно згадувати її. Але розумієш, така ситуація.

Я з ним знайома. Але щоб сказати,що ми такі друзі…- це сказати нічого. Ми вітаємось, але вітаємось як прості знайомі. І більше нічого. А у мене до нього почуття, які тривають більше року.. Я би з радістю підійшла і заговорила, тому що він мені цікавий. Але я сором’язлива. І він такий. Я ж не напишу йому вКонтакті – ти мені подобаєшся……
Що тут можна зробити?Здається,тихо сидіти і нічого не говорити.
P.S. Стаття дійсно гарна, сповнена позитивних емоцій і настроєна на щось оптимістичне ! =) І до того всього ще і цікава!

6 | Ярослав

Жовтень 28th, 2010 at 20:33

Avatar

alessandra !Нівякому разі не сидіти:”Краще зробити і пожаліти ніж нічого не зробити і жаліти”я думаю ти мене зрозуміла.Попробуй з ним поговорити про щось,почни розмову,спитай його наприклад чи подобається йому сьогоднішня погода чи скажи що він класно виглядає і я впевнений,що він у відповідь скаже таке саме. Дізнайся,що він любить і почни розмову на той темат і так по трішки по трішки розговорися,напишеш що з того вийшло,ок? =))
Просто я його прекрасно розумію,я теж такий самй)

7 | alessandra

Жовтень 28th, 2010 at 21:43

Avatar

Дякую, Ярославе!Але проблема в тому,що ми з різних класів…І якщо я просто візьму і підійду до нього…Не знаю…для мене це важлива місія!
Але я зрозуміла..Дякую за пораду! ;)

8 | Ангеліна

Листопад 1st, 2010 at 19:06

Avatar

я також як і alessandra люблю і соромлюся про це розповісти*)
ми з ним зустрічалися майже місяць…..
все закінчилося дуже незрозуміло…
ми просто перестали спілкуватися і я не розумію чому..=(

9 | Ярослав

Листопад 3rd, 2010 at 18:29

Avatar

Комусь з вас набридло от і все.

10 | WALERIJA

Листопад 14th, 2010 at 05:25

Avatar

Дуже сподобалась відповідь Діани… справжня, реальна і щира… А що найголовніше – з гарною порадою… Адже справді…краще жалкувати про те, що зробив, а не про те, що міг би зробити… боязнь власної болі, болі, яка буде душу рвати, чи сорому перед тією людиною…

………… любити треба безоглядно, наче востаннє, але розуму не втрачати…щоб потім занадто боляче не було…..хоча так і так буде боляче……….. і ось саме із-за цієї болі інколи люди відмовляються любити, закохуватись, піддатися почуттям- тоді людина черствіє, робиться злою………………….нині люди повністю в соціумі, в матеріальному всьому, керуються розумом, але не серцем, не душею, не почуттями…. не дають їм волі……….ми в таких рамках живемо на жаль….а вийти з них , ой, як важко…………а ще тут велику роль грає одна з основних проблем української ментальності- що скажуть інші……………..моя думка тут така: а їх гребе, що робиш ти………..так! – але не повинно……..робити ТИ маєш те, що хочеш…руйнувати принципи, стереотипи……бути вільним, незалежним……бути собою……….не піддаватись загальній, до речі нав”язаній думці, моді, ……………….. живеш ти, так живи- але сам ти не проживеш………..керуйся почуттями, кохай, якщо вже любиш, тоді руйнуй те, що заважає!

треба заявляти про свої почуття…нехай поступову…як написано вище “з розмови про погоду”… а там далі природа візьме своє!!!

особисто про своє…історія з життя…правдива, реальна, а не прості думки, про те, як і що має бути- …))) історія проста, не надзвичайна…
Зараз мені 18… за характером така, це лише в любовних справах і до хлопців, недоступна словом… хлопця не мала… ніколи…мені в кайф було відмовляти…я нікому не вірила…насміхалася над любими проявами уваги в мою сторону…………………………………………………………
і так було завжди- зі мною навіть інколи попросту боялися познайомитися…………………………………..
і ще нарікала, чому це в мене немає хлопця, коли у всіх навкруги Є…

так ось сама історія…..закінчила школу-вступила в унів_т…аж за Києвом…провчилась рік, несподобалось- покинула… вступала цього року у 2 заклади…в себе в місті і в Київ…
Все ж таки я залишилась дома, в Луцьку…хоча там я також пройшла, але мені запізно сповістили, і я б не встигла привезти документи…
і так … 31 серпня- посвята… і я в той дощовий день не хотіла йти, але пішла, і познайомилася лише з одним своїм одногрупником…а вже 3 вересня не явилася на пари…він написав мені…типу, чому на парах не була…ну і всяке таке….і ще вкінці добавив- треба серйозно поговорити!
при наступній нашій зустрічі він запропонував мені зустрічатись… я з того пенду, з шоку, з такої прямоти- відповіла згодою!!! хоча ми зовсім один одного не знали… можна сказати, що це було наше перше спілкування…і тут так!!

він дізнався яка я!! що не вірю у любов, що насміхаюсь зі всіх…але його це не відштовхнуло… він мені простими!!! словами об”ясняв, що таке любов, яка вона, що може бути і боляче, але біль той того вартий, про те, що любов підносить, підносить до небес…і про те, що потрібно бути просто тупим, щоб відмовлятись від любові…бо це єдине заради чого потрібно боротись…і чого не потрібно боятися…бо це не матеріальне, що ми набуваєм, а те, чим ми не можем керувати…що приходить з небес і відносить тебе у вирі почуттів туди ж………………………………………………………
дали- так візьми!!!

зараз у нас все добре… не чекаючи такого повороту … я дійсно люблю…і він… ми на небесах… з моєї черствої, злої, грубої душі сталось неймовірне- вона покохала…а головне як просто…

хоча завжди боялась, боялась обману, зради- але це не варте такого почуття………………………………
прожити боячись…чи жити спробувавши цю насолоду-цей дар… якщо кохаєш- кохай- відкривайся- головне не бійся… мій коханий не побоявся зробити такий крок- хоча міг… бо він не з міста, а я з, бо я староста групи, типу хтось, бо я старша за нього, …..але факт є фактом…………..
з якого я в реальному приємному шоці))

а ще він геть не відповідає так званому моєму ідеалові…він блондин, а люблю брюнетів, не гламурний, на яких я завжди оком кидаю… з ним в мене змінилось маса поглядів…змінилось життя!!!
потім ще виявилось, що коли я ходила у 2 клас, він навчався зі мною в одній школі…жив поряд, але потім переїхав- Напевно це доля нас знову поєднала!!!

І ВАМ РАДЖУ_ ПРОБУЙТЕ…ОБОВ”ЯЗКОВО__)))

я напевно вже дуже багато написала, що всім набридатиме читати….але писака я ще та…можу багатенько написати)

11 | WALERIJA

Листопад 14th, 2010 at 05:27

Avatar

ото коментар в мене вийшов- довший за саму статтю- напевно я божевільна!!!

12 | ввв

Листопад 20th, 2010 at 22:29

Avatar

Коли любиш нада казати.А іначе появиця інший(інша)
і вкраде твоє кохання

13 | Катя

Листопад 21st, 2010 at 19:25

Avatar

Я кохаю хлопця 8 років. Років 5 тому робила натяки на те,що він мені подобається.Він почав відповідати тим же.Весь час були просто натяки.Але потім я просто не могла вже жити цими натяками і написала йому листа про свої почуття. А він просто посміявся з цього. Та любов у моєму серці не згасла до сих пір. Не знаю навіть, як з цим жити далі.
Намагалася закохатися в іншу людину,зустрічалася з хлопцями, але ввесь час думала про “нього” і думаю зараз. Коли хоч хвилинку бачу його чи поговорю з ним – життя наповнюється радості, світла, любові до всіх і всього,хоча це буває рідко,оскільки ми живемо в різних містах.
Та як жити далі? Знову сказати про свої почуття не зможу.Боюся,що знову знехтує мною…(

14 | Mila

Січень 31st, 2011 at 21:58

Avatar

як добре, що я натрапила на таку чудову статтю:)дуже цікава:)прочитала все все разом з коментами і зрозуміла, що не одна я така..
у мене теж проблемка…
зараз спробую пояснити..
коли я пішла в 10 клас..він теж був у 10 тільки у паралельному..
старший за мене він 91 року народження а я 93…він рік пропустив бо був з батьками в Італії..перейшов у мою школу у 8 класі..провчився рік і поїхав..а потім вернувся..вже в 10..а не в 11(по роках мав би бути на той час в 11 класі, але директор не перевів його)отже я його побачила 1 вересня..він мені зразу сподобався:)ми бачились кожен день то в коридорі то в столовій..і тд..пройшло декілька місяців…він проявляв симпатію..хотів зі мною познайомитись..але як тільки він до мене підходив..зразу хтось перебивав…чи телефон чи дзвінок…чи однокласники…..короч ніяк не виходило..та і я..теж ..дурненька…як тільки його бачила у мене було таке відчуття.. поясити неможливо я не могла ні слова промовити…мм…тоді я зрозуміла що я його люблю….він на мене так дивився….мммм:( і так продовжувалось до кінця 10 класу..отак ми “спілкувались” поглядами..я навіть не знала як його звати..потім вже дізналась все про нього..а він про мене…
потім я його знайшла в контакті ..він мене добавив..ми трохи переписувались..я знала що він любить і тд….але я не могла йому написати типу ти мені подобаєшся чи я тебе люблю…видно було що я йому теж подобалась..але він теж нічого не казав..
на той час у нього не було дівчини..хоча багато вішалось..
прийшов 11 клас…ми трохи спілкувались у школі..потім я його побачила з дівчиною у себе в дворі…(він не знав що то мій двір)як вияснилось вони зустрічались ще з літа..(літом я його рідко бачила)….я не знала що мені робити….потім він удалив всіх з друзів в контакті..ну і мене теж…всіх крім свої Тані….в школі дивився на мене як винен в чомусь..
вони сварились..він ходив ніякий…потім знов мирились…
ми не розмовляли довго..я бачила його фотки з нею..мене це вбивало..
наступив останній дзвоник…ми сфоткались…
хоч фотки є там де ми разом..пофіг що в нього є інша..я була рада що хоть щось з ним у мене є:)
я надіялась що він прийде на випуск і я йому скажу вже продумала що і як…….але цього нажаль не сталось:((зустріла його коли здавала ЗНО..два з яких ми здавали в одному закладі..на отатнньому екзамені коли мене побачив привітавшись поцілував у щоку.. я довго не могла відійти..:(прийшла додому і сиділа…думала думала…чого я йому так і не скзала що відчуваю….
з одного боку…я не хотіла рушити їні відносини..він з нею був щасливий з іншого і через сором”язливість..
на сьогодні я вчуся в педі, він в аграрному…в контакт не заходить….я не знаю що з ним і з ким він зустрічається…декілька раз перетинались в магазині…блін я його досі кохаю……….незважаючи ні на що………………..я думала що це пройде…але ні вже 3 рік пішов……….а він не знає………..:((((я не знаю як бути….я не можу ні в кого закохатись….постійно думаю про нього…
і сказати нема як….зв”язку з ним зараз нема….хіба що десь випадкого побачимось…але я не зможу йому сказати…:(

15 | Mila

Січень 31st, 2011 at 21:59

Avatar

ого скільки я настрочила..навіть не замітила:)

16 | Вікуха

Лютий 13th, 2011 at 18:00

Avatar

А мені здається потрібно прото кохати!І якщо це буде кохання з обох сторін то не потрібно нічого(ніяких порад)потрібно просто жити і радіти життю адже кожання може прийти в будь який час!

17 | Юляша

Лютий 20th, 2011 at 16:51

Avatar

я от хотіла сказати хлопцю шо він мені подобається.в той же час я подобалась його двоюрідному брату,який мені абсолютно не подобався.тоді я й попросила в нього дізнатись чи я хоч подобаюсь своєму обранцю)
він запитав,а потім мені розказав усе.хлопець що мені подобався,зізнався брату що я йому теж подобаюсь)
і ось ми тепер уже зустрічаємось.проте Вова(двоюрідний брат мого хлопця)досі не може мене забути…..
знаю заплутано написано,але справа в тому що мій любимий не побоявся мені сказати про почуття,і результат чудовий!
я бажаю вам всім великого ,щирого і взаємного кохання♥*

18 | Туся

Лютий 28th, 2011 at 19:07

Avatar

історії дуже цікаві…..хороші поради….головне про них не забути в потрібний час…)))

19 | Юля

Березень 25th, 2011 at 21:10

Avatar

Я також кохаю одного хлопця я без нього не можу.Кожну хвилину я думаю про нього! Але він як мені здається мене не кохає! Я не можу перебороти свій страх підійти до ньго!

20 | Фіалка

Травень 9th, 2011 at 18:04

Avatar

стаття…звісно дуже хороша…і знаєте я її послухалась…але не все так добре…
Хлопця який мені подабається звуть Паша…ми познайомились з ним 2 роки назад…в той вечір..я явно йому сподобалась…і він старався сподобатись мені теж..Проте тоді мені подобався інший хлопець тому я навіть не звертала уваги на Пашу…вечір підходив до кінця..і тут я почала придивлятись до Паші…всетаки він мені чимось сподобався…коли він говорив…з друзями и не дивився в мій бік я змогла його розгледіти…у нього було чорне…волосся…наче вимазане у сажі)…а його карі очі…були такими проникливими ,що від його погляду в мене були мурашки….сам він був середнього зросту і міцної статіри..тоді коли я на нього дивилась…він помітив мене і усміхнувся…але я відвернула погляд…через секунду він був за моєю спиною я навіть не помітила як він підійшов…він підійшов ззаду і сказав мені на вушко:”Слідкуєш за мною?”…тоді його гуди торкнулись мого вушка і по тілу пройшли мурешки…проте я строго відповіла:”Ще чого…ніби мені нема чим зайнятись…так просто подивилась…”-тоді я повернулась до нього і сказала-“А що не можна?”…Він усміхнувся…взяв мене за руку і сказав…”пішли”-я не встигла нічого відказати і просто пішла за ним…коло кафе (ми були там з батьками от і познайомились)де ми з ним були…був пам”ятник…а за ним густі дерева….а далі поле…це був кінець міста…саме до пам”ятника він мене і повів….він мене підсадив і ми піднялись на верхушку па”ятника…пам”ятник був високим…тому піднявшись на нього не було видно дерев…а тільки поле…тоді якраз заходило сонце і небо менелевалось різними кольорами….а поле стало золотого кольору….було дуже гарно…саме на пам”ятнику ми нормально і роззнайомились ми просиділи там так довго що коли злізали на небі були лише зорі…коли ми злізли паша…наклонився і хотів мене поцілувати…але пішла…Далі до кінця вечора я просиділа в компанії своїх батьків і їхніх друзів..а Паша в компанії своїх друзів…ми час від часу перекидувались поглядами але навіть не встали з містя.Він дивився на мене такими очима ніби хотів заплакати…подумаєш..я його образила бо не поцілувала..пффф.Коли тато попросив рахунок..я зрозуміла…ось і кінець коли всі розійшлись..мама з подругами у туалет…щоб поправити макіяж…тато з друзями надвір щоб завести машину і покурить..я встала з містя і пішла до пам”ятника подумати…я чекала його…але він не приходив коли я встала то відчула шурхіт за спиною…оказується паша сидів в мене за спиною з іншого боку пам”ятника…коли він мене побачив то встав…і по злому на мене подививсявін хотів піти але я його зупинила…і сказала”я вже йду..!”…він відразу зупинився…обернувся і сказав”назавжди?”…я здивувалась на таке запитання і просто незнала що сказати…І тут мене покликала мама…я побігла до машини…я коли відїжала…то..бачила що він стоїть і дивиться як я їду…я хотіла відмотати все назад…назад до того моменту коли ми прощались…і сказати ні не назавжди!…але все склалось зовсім по іншому…
Через рік я знайшла його в контакті…я була так рада зустрічі з ним..проте коли він мене добавив..він написав..ми знайомі??…коли я відписала да…і нагадала історію нашого знайомства…він сказав..що щось таке припомінає….Тоді в мені було так больно..але це ще нічого …ми з ним і далі спілкувались…оказалось що ми живем в одному дворі…але ми з ним спілкувались як друзі просто друзі…потім я не витримала і написала що я його люблю…ПОСЛУХАЛА ЦЮ СТАТТЮ!!!!…але він написав:”вибач…але стільки часу пройшло…майже 2 роки…ти класна але вибач”…було відчуття наче в мене заживо вирвали серце так боляче…я написала ,що його люблю 1 місяць назад…зараз я його часто бачу на вулиці…але боюсь підійти і сказати навіть банальне привіт…бо думаю що мені знов буде боляче!!!((((
ДОПОМОЖІТЬ МЕНІ В МОЇЙ СИТУАЦІЇ!!!!ПЛІЗЗЗЗЗЗ

21 | Фіалка

Травень 9th, 2011 at 18:10

Avatar

вибачте за помилки…то я нечайно)))))))

22 | Фіалка

Травень 9th, 2011 at 18:11

Avatar

=)

23 | Катя

Травень 9th, 2011 at 20:02

Avatar

І в мене була подібна ситуація, але я задоволена тим, що наважилася сказати про свої почуття і зараз в нас все добре. Можливо він просто не твій тип, але я вважаю, що ти молодець і дуже смілива, деякі люди роками приховують свої почуття і живуть даремною надією, а життя проходить мимо них.

24 | Фіалка

Травень 10th, 2011 at 17:10

Avatar

дакую….катя)…

25 | Фіалка

Травень 16th, 2011 at 21:10

Avatar

пам”ятаєта мене???
пам”ятаєте мою історію??
я знову призналась паші у своїх почуттях я кинула йому лист у почтовий ящик…там писало таке:

Серце ниє, серце крає, серце помирає.
Знайшло вхід, та нажаль, виходу немає.
І так щиро, і так ніжно одного кохає.
Знає, що не любить, знає усе, знає.
Та не може битись без його очей,
І не досипає коротких ночей.
Б’ється воно, б’ється у ритм його вдихів,
А коли він йде, плаче собі тихо.
Любить воно, любить щирую усмішку,
І як він сміється підглядає нишком.
Так воно кохає, та ще більш страждає.
Усе розуміє…та й усе знає.
Що мені робити з гарячим серденьком,
Яке плаче й плаче у кутку тихенько?
Як же розлюбити одного тебе?
Що ж це за кохання і коли мине?
….це мій вірш

26 | Вова

Травень 30th, 2011 at 00:01

Avatar

краще зробити і жаліти ніж жаліти зате, що не зробив! Саме це я бачу в кожному вашому коменті. У всіх вас дуже банальні ситуації. Паша кабєль, або тоді він був бухий! Не буть дурна він не стоє цього вірша! Якби він тебе любив він б запам’ятав тебе на все життя! Тому біжи і витягай лист… Він навіть не прочитає листа! Завтра стрільни до нього хоч однією фразою з вірша…він подумає, що ти здуріла! Вопше дівчата ви нібито подуріли! Це хлопець має вас добиватись, це він має писати вам вірші і розмальовувати вам стіни, якщо дівчина йому сподобалась він буде її добиватись всіма можливими способами, а ви не розкривайтесь йому зразу тіпа “ВСЬО Я ТВОЯ , Я ТЕБЕ ТАКОЖ ДУЖЕ ЛЮБЛЮ” коротче просто думайте кого ви вибираєте! Майте на увазі може попастись така сволоч, яка завтра цей вірш всьому вашому району показати… Тіпа дивіться який я мачо! Думайте…

27 | Вова

Травень 30th, 2011 at 00:02

Avatar

стаття мене не зачіпила( коменти кращі!

28 | юлічка

Жовтень 24th, 2011 at 20:11

Avatar

дівчата ніколи не читайте своїх віршів хлопцям))))вони цього не варті!!

29 | Ванілька

Листопад 15th, 2011 at 22:12

Avatar

А я так хочу йому сказати,не можу,бо точно знаю відповідь…ми з ним вже майже були разом,але він робив все просто так…Як це важко,любити безхребетного придурка…

30 | alonka

Грудень 3rd, 2011 at 19:49

Avatar

читаючи всі розповіді що ви тут написали я сиділа плакала…..але плакала бо бачила в деяких історіях себе…..я його дуже сильно люблю я незнаю чи бувають сильніші почуття….я просто незнаю шоби робила без нього…….ми не зустрічаємось хоч як би я цього не хотіла..всі кажуть: та ви тільки 9 клас куда тобі!…..у відповідь я не говорю …люди які насмілюються це сказати отримують мої сльози.(
він вчиться і паралельному класі , ми з ним переписуємось, але так виходить шо перша пишу я….та про це я не думаю є дещо важливіше..я сказала шо хочу взнати про нього більше він написав …ок де коли…я і написала в пятницю…він шось почав відмовчуватись нуі я зрозуміла шо він нехоче…потім він написав що у нього справи ….він завжди так пише коли не хоче мені щось говорити….колись він мені надіслав таку штучку в контакти …напишу якусь цифру і взнієш як я тебе буду називати….так вийшло шо на мене він має казати.КОХАНА…..я про це забула і так само писала йому коханий бо думала шо таке почуття як любов у нас взаємне….потім подивилась історію повідомлень і побачила це…..і тепер сижу і плачу напевне він з мене сидить сміється…а я плачу в той час вдома…..хоча у школі на мене він каже…моє коханячко…але ніяких кроків він більше не робить так вже два місяці…..я незнаю як йому сказати що люблю його……боже я так боюсь почути ні

31 | Kirill

Грудень 19th, 2011 at 23:25

Avatar

А у мене повна лажа… я закохався в одну дівчину років так 3 назад…. десь влітку минулого року я їй сказав про свої почуття, але вона мене, як кажуть, відшила… після цього я намагався знайти собі іншу дівчину, але й тут прокол – вона то відповіла мені взаємністю, але ж я “завтикав” і так її нікуди не зводив… так ось знову мене потягнуло на першу дівчину…. я теперь боюся щось сказати, бо здогадуюся відповідь…. Що мені робити, навіть не уявляю….

32 | Василь М.

Січень 9th, 2012 at 21:02

Avatar

юлічка: ти не права. Якби у мене була дівчина та прочитала би власного вірша мені, я був би дуже радий. Сам творча людина і дуже ціную таких. А вірші пишуться в першу чергу для себе, відразу в другу чергу для того, щоб їх читали. ТИМ БІЛЬШЕ власному хлопцеві! Якщо він такий дебіл, що буде ржати то я не винен що він кінь, але пораджу негайно з таким розлучитися. Kirill: але ж хочеш почути відповідь! Тому йди на другу спробу. У мене друзі постійно просили поради по коханню бо типу “я творча натура і щось придумаю” а я їм відповідав: “іди, інакше ти не чоловік. не бійся і все вийде!”. У 90% спрацьовувало. І не налаштовуйся що ти будеш лодним із 10%. Побіг за нею!!! Ось так

33 | Андрюшка

Січень 15th, 2012 at 23:42

Avatar

У мене також така штука.Я люблю її вже 2 роки останім часом почав приділяти знаки уваги але жодної відповіді від неї нема я розумію що краще розповісти їй про свої почуття але боюся навіть щось почати говорити з нею про це ,мені здаєтся що вона просто посмієтся у відповідь ……………….
Народ підскажіть що робити……….

34 | Яна

Лютий 17th, 2012 at 22:11

Avatar

Думаю, Андрюшка, тобі треба просто сказати їй про це. Зрозуміло, що то ризиковано, невідомо, чим вона відповість – може, взаємністю, а, може, і насмішкою. Але у всякому разі хоч один крок до своєї мрії (якщо це так) ти зробиш. А тоді вже проясниться ситуація, і ти знатимеш, що робити далі, на що орієнтуватися.
Бажаю успіху! :)

35 | SONE4KO

Серпень 29th, 2012 at 16:33

Avatar

читаючи всі коменти я б хотіла розповісти свою історію: цього літа відпочиваючи я познайомилась з одним хлопцем. всі 8 днів у нас були чудові стосунки, ми не відходили один від одного ні на хвилинку. приїхали додому 23, а 24 зустрілись (він був з сестрою, тому бачились десь 10 хвилин) наступного дня здзвонились так говорили 5 днів позавчора він сказав що передзвонить, але так і не дзвонив ні вчора ні сьогодні. він дуже сильно мені подобається і говорив, що я йому також. Проте це все що він казав мені про наші стосунки. Нашому спільному другу він казав, що не знає, що буде далі. Ми б напевне зустрічались, але розділяє відстань 15 км. В нього є скутер але законно їздити ним йому ще не можна. Також він боїться, що в нашому селі його можуть набити. звичайно є компроміс: в його селі живе моя сестра (інколи можу приїхати я), інколи до мене в село може приїхати він, а ще можна гуляти у місті туди туди мені і йому їхати 10-15 хв. але все залежить від нього….ДОПОМОЖІТЬ І ПОРАДЬТЕ Я НЕ ЗНАЮ ЩО РОБИТИ(

36 | Микола Г.

Листопад 19th, 2012 at 19:13

Avatar

Люблю по настаящему девушку, без
которой жить, спать, дышать немогу,
но проблема в том што Её серце
сейчас занято, а мне што делать я
навсьо готов ради Неё, в контакте
много писал любовных сообщений а она на их неотвечала, месяц назад
позвонила Она, и говорит што Я
незнаю што ответить тебе Коля, и
говорит давай будем в дружеских
отношениях меня ето очень
задело.Она меня вдохновляет писать стихи, купить гитару…
Посоветуйте што мне делать?

37 | dashe4ka

Грудень 21st, 2012 at 21:42

Avatar

Я закохалася в одного хлопця, але він не звертав на мене уваги, потім я почала зустрічатися з іншим, а перший почав за мною бігати, і я його відшила, коли другий мене покинув, я знову закохалася в першого, але він не хоче мене пробачати за те що я його відшила

38 | dashe4ka

Грудень 21st, 2012 at 22:17

Avatar

я сьогодні призналася в коханні третьому хлопцю, виявляється він мене тоже любить

39 | dashe4ka

Грудень 29th, 2012 at 21:21

Avatar

і тепер ми зустрічаємось:) не бійтеся сказати йому про свої почуття, якщо ви сором’язливий то напиши йому це в смс

40 | юра

Травень 14th, 2013 at 15:09

Avatar

Це не потрібо приховувати про все про варто наше всі

41 | Олег

Вересень 30th, 2013 at 21:53

Avatar

У мене є теж своя історія.Я хочу з вами поділитись…я люблю одну дівчину 2роки.ця дівчина від мене старша на чотири роки… дівчат на світі є багато гарних,але я чомусь вибрав її…ця дівчина не мала хлопця коли я покохав її.Та з часом в неї появився хлопець.в нас була прекрасна переписка я їй дуже подобався,я її завжди підтримував.Але для мене все якось незрозуміло.я їій писав про свої почуття,розповідав і вроді вона мене розуміла і хотіла відповісти взаємно,та щось внас невиходило зійтись.В неї був хлопець.і я пишу зараз бо не розумію – вроді щось є – і вроді нічого нема.поясніть…

42 | Олег

Вересень 30th, 2013 at 21:54

Avatar

(У мене є теж своя історія.Я хочу з вами поділитись…я люблю одну дівчину 2роки.ця дівчина від мене старша на чотири роки… дівчат на світі є багато гарних,але я чомусь вибрав її…ця дівчина не мала хлопця коли я покохав її.Та з часом в неї появився хлопець.в нас була прекрасна переписка я їй дуже подобався,я її завжди підтримував.Але для мене все якось незрозуміло.я їій писав про свої почуття,розповідав і вроді вона мене розуміла і хотіла відповісти взаємно,та щось внас невиходило зійтись.В неї був хлопець.і я пишу зараз бо не розумію – вроді щось є – і вроді нічого нема.поясніть…

43 | аня

Грудень 27th, 2013 at 09:45

Avatar

якби ж то все було так легко я йому скажу що люблю а він мене пошле бо має іншу а в мене таке відчуття що серце вирвали ЛЮБЛЮ Я ЙОГО ЖИТИ БЕЗ НЬОГО НЕ МОЖУ!!!!!!

44 | Тетяна

Жовтень 19th, 2014 at 16:03

Avatar

Після прочитання цієї статті,я твердо вирішилася признатися в своєму почутті,вирішила написати йому вк,написала йому,що люблю його а він написав розлюбиш.не можу описати те,що тоді я відчувала,ніби серце вирвали.всі казали,що він на тебе так дивиться,як ні на кого іншого,після зізнання я подумала,можливо я йому дійсно подобалась,а може й ні.подумавши я зрозуміла,що добре те,що я призналась,тепер вже не буду ні нащо надіятись,буду йти вперед,я пообіцяла сама собі,що більше ні одна краплина сліз,не проллється через нього,і твердо дотримуюсь її.якщо вам відмовили,то не потрібно закриватись в собі,це всього лише одна сторінка великої книжки,яку потрібно переступити,згодом все наладиться,біль встихне,треба посміхатися,радіти життю,щоб той (та) котрий (а) сказав (ла) ні,шкодували,що ви не зними.бажаю всім удачі!

45 | Анонім (Яна)

Грудень 9th, 2016 at 01:05

Avatar

♥♥♥А я його люблю і боюся зізнатися, а може він мені відмовить і принизить?
Так я знаю, що хлопець повинен признатися перший, але якщо він мене любить і боїться признатися?Я у 8класі і він мій однокласник ми кожний день го-
воримо.Він популярний в класі відмінниик і я відмінниця одна з дівчат.Що мені робити??!♥♥

46 | Анонім(Р)

Січень 25th, 2018 at 10:02

Avatar

Я його люблю.Я боюся йому признатися бо він може посміятися і принизити мене.Я його люблю настільки що він мені навідь іноді сниться.Я з ним навідь разом сижу. Я в нього закохалася по саме нікуди і незнаю що робити?

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд