teenbloog

25 Січ, 2009

Сміємося за гороскопом

Автор: teener Рубрика: На замітку

Буває розказуєш комусь анекдот, який тобі здається дуже смішним, а твій співрозмовник і оком не поведе і навіть не посміхнеться. А астрологи кажуть, що різні знаки зодіаку і гумор по різному сприймають. От воно що! Читаємо та беремо до уваги.

Овни регочуть із жартів плоских та куцих, де написано:”Отут смішно!” Особливий захват викликає “техаський” гумор( “Кидайте рушницю містере Еванс, вона вам вже не знадобиться!”) Розкажи такий анекдот Овну- гнучкий сміх не забариться.

Тельцям до вподоби жарти де треба докопатися до суті і анекдоти про скнар:” Шотландець лагодив дах і зірвався. Пролітаючи повз вікна кухні, встиг гукнути дружині, щоб та готувала на дну поріцію менше.”

З Близнюками треба жартувати уміючи. Вони цінують дійсно “якісний” гумор. Люблять анекдоти про дороги та автомобілі. Сміються Близнюки спочатку з оповідача потім з усіх інших.

Рак ніколи не стане сміятися з нудної кінцівки. Щось романтичне про кохання. Раки з таких анекдотів сміються до сліз і заражають сміхом усіх довкола.

Леви полюбляють анекдоти про Петьку з Чапаєвим. Йому більше до вподоби простий, невибагливий гумор, який не заставляє докопуватися до суті.

Діви взагалі дуже люблять посміятися. Полюбляють наукові анекдоти. А ще регочуть від самого початку анекдоту- це ж анекдот, а не лекція з біології, кажуть вони.

Терезам більш до смаку гумор м’який, обхідливий, ввічливий. Ідеально для них підходить англійський гумор. Можна про Холмса з Ватсоном чи про якогось англійського лорда. А от солоні слівця з анекдотів краще викидати.

Скорпіон полюбляє чорний гумор з присмаком оптимізму. Улюблені анекдотичні персонажі- це монстри, привиди та усіляка нечисть. Так і Карлсона з банкою варення вони полюбляють.

Стрільці- любителі гумору оптимістичного, але мають дещо сповільнену реакцію(ну,може й не всі). Зате коли до них дійде, то вже сміятимуться довго й гучно.

Козерог полюбляє бородаті анекдоти. Сміється з анекдотів про жителів крайнього Заполяр’я. Обожнюють влучні афоризми.

Водолії обожнюють гумор у стилі фентезі, де головними героями є Гаррі Поттер чи Гендольф з Фродо. Ще можна розказати Водоліям про чотирьох мушкетерів, марсіан та літаючі килими.

Риби у компанії, як шпигун у ворожому тилу, тому їм довподоби анекдоти про Штірліца та його пригоди. Гумор для Риб повинен бути з родзинкою.1 коментар to "Сміємося за гороскопом"

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд