teenbloog

13 Тра, 2011

Цінності життя

Автор: Іола Рубрика: Життя

Krispy Kreme Doughnuts, Tokyo
Creative Commons License photo credit: St Stev

Нещодавно я прочитала оповідання одного не досить відомого письменника Анатолія Шавкути під назвою “Зачем человеку хрустальний унитаз?” Дивна назва, не правда ж?

Я теж спочатку задумалася і все-таки вирішила прочитати це оповідання. Хочу вам привести вступний абзац до нього, який я хочу сьогодні з вами обговорити:

-Вот все шумят: “Джоконду” в Москву привезли! Джинсы в Пассаже выбросили! Кипят! Рвутся туда через цепь милицейскую. Очередь выстаивают по пять тысяч человек – за”Джокондой” ли за джинсами. До обмороков дело доходит. А я до сих пор никак не пойму, всерьез ли все эти игры? Как пена какая-то глаза застилает, стряхиваю ее, понимаю: мешает мне что-то, связывает, а смысла никак не найду. А ведь рождаешься на белый свет всего один только раз. Тысяча…мильон лет пройдет, а не родишся больше. И поневоле размышляешь: а не перепутал ли ты чего-то в земной иерархии ценностей, не ошыбся ли как-нибудь?

Ось такий невеличкий уривок дає змогу задуматися над життям, ще раз поставити собі запитання: чи живу я зараз так як велить моє сердце,чи займаюся справою життя чи просто пливу за течією, не бачачи свого майбутнього?

Дійсно, дуже важливо правильно розставляти цінності у своєму житті-від цього залежить наше подальше майбутнє і яким воно буде вирішувати тільки тобі, нікому другому! Тож бажаю вам мати правильні  і потрібні цінності в житті!

Теги:


5 коментарів to "Цінності життя"

1 | Tam

Травень 14th, 2011 at 20:32

Avatar

Щира правда! Так, дійсно, живемо лиш єдиний раз…. Та нажаль за буденністю більшість цього не помічає….

Дякую! Чудова розповідь=)

2 | Василь

Травень 27th, 2011 at 15:15

Avatar

Це звичайно дуже добре, розставляти правильні цінності у житті, але шкода що ми ніколи не зможемо перевірити їх правильність. Ми будемо просто жити, і вірити в те що обрали правильний шлях.

3 | Дашики

Листопад 27th, 2011 at 21:59

Avatar

Очень актуальная тема для нашего времени особенно. Затрагивается да вопрос становления и реализации своей индивидуальности. Только вот по поводу единственного рождения я бы поспорила…

4 | Катя

Лютий 9th, 2012 at 17:11

Avatar

я не знаю
але круто

5 | inna

Липень 17th, 2012 at 21:50

Avatar

так. щира правда живу як за течією. і не можу так як ото всі говорять просто зупинитись та подумати .намагаюсь і не можу…..чи є тут однодумці??

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд