teenbloog

25 Січ, 2009

Твоє перше побачення

Автор: teener Рубрика: Дівчата|Кохання|Побачення

Уяви, що ти збираєшся на своє перше побачення. Як зробити так, щоб воно не стало останнім? Що робити? Що казати? Про що мовчати?..

Певна річ, ніяке побачення не можливе без об’єкта уваги. Тобто без дівчини. І тут я відразу хотів би застерегти: побачення( а надто, коли воно перше) – це тобі не просто дружня зустріч. По-перше, дружня зустріч нікого ні до чого не зобов’язує. Зустрілися потеревенили і розійшлися по домівках. По-друге, призначається така зустріч спонтанно, без підготовки. По-третє, вона взагалі спрямована на стосунки іншого роду. А побачення – це любовна гра за певними правилами.

Правило перше:
щоб запросити дівчину на побачення, треба пересвідчитися, що ти їй бодай трохи симпатичний. Як? Ну, скажімо, вона тобі усміхнулася. Або дивиться на тебе так, немов чекає, що ти от-от щось їй скажеш. Або запросиш до танцю. Чи сама тебе запросила на білий танець Усіх можливих ситуацій не передбачиш, але з’ясувати, як ставиться до тебе дівчина, повір мені, зовсім не складно. А надто тоді, коли вона цього ставлення не приховує.

Правило друге: встановивши контакт із дівчиною, дай їй зрозуміти, що з тобою буде весело( цікаво, романтично). Заведи розмову, причому зовсім необов’язково відразу запрошувати її на побачення. По-перше, вона ще не знає тебе. По-друге, ти ще не знаєш її, а отже, і її можливої реакції. Твоє завдання №1- зацікавити, заволодіти її увагою, продемонструвати свою впевненість. Коли все це тобі вдалося, можеш сміливо переходити до завдання № 2 – неначе ненароком запитай: «А що ти робиш сьогодні ввечері?»

Цей легенький натяк чудово розуміють дівчата всіх країн на всіх континентах, і якщо твоя співрозмовниця не матиме нічого проти твого товариства, то вона цілком можливо, відповість: «Нічого, а що?». Якщо це сталося, то ти можеш запрошувати її на дискотеку, в кіно, або просто на прогулянку, але запитай її про час, щоб дівчина зрозуміла: тебе цікавить не тільки вона, але і її думка.

Правило третє:
подібне тягнеться до подібного. Час побачення призначений, і тут перед тобою постає питання: що вдягнути? Постарайся відповідати стилю дівчини. Ні, це не означає, що ти маєш одягти спідницю чи блузку. Якщо дівчина носить вільний одяг, то й ти вдягни щось подібне, якщо ж вона дотримується ділового стилю, не вдавай з себе хіпі. Така манера поведінки допоможе створити враження схожості смаків бодай в одязі. І не забудь про дезодорант чи одеколон, бо дівчата м дуже подобається, коли від хлопців гарно пахне. Не забудь і про чистоту ротової порожнини – прихопи з собою жуйку. І ні в якому разі не запізнюйся.

Отже, дівчина прийшла на побачення. Не лінуйся показати, що ти радий її бачити( навіть якщо вона запізнилась). Будь привітний, веселий, у гарному гуморі. Можеш узяти її за руку – це дуже зближує. Не можеш просто взяти за руку – зроби це, коли будете переходити дорогу. Або просто торкнись її ненароком, а там вони самі сплетуться. Для розігріву можеш розповісти парочку веселих історій, але не перетворюй побачення у гостросюжетну комедію, бо фінал може бути драматичний. Ні, гумор звичайно зближує, але не вдавайся в крайнощі.

Подальші дії можуть розгортатися за кількома сценаріями. Головне не потрібно казати: « Ну що ми будемо робити?». Головне, щоб ініціатива виходила саме від тебе. Будуть пропозиції з її сторони – будь ласка! Не забувай, що дівчата люблять вухами. Скажи їй пару ніжних слів, зазирни в очі, усміхнись… Тобі не важко, а їй приємно. Взагалі, ведучи невимушену розмову з дівчиною, не зайве було б запам’ятати кілька розумних порад:

Порада перша: розповідай дівчині про себе, про свої уподобання, розпитуй у неї теж саме. Якщо твоя супутниця не з балакучих( все може бути) то говорити доведеться тобі. Не мовчати ж вам все побачення! Тому пропоную твоїй увазі декілька стандартних тем для розмов:
• Чим займаєшся у вільний час?
• Читати любиш?
• Що дивишся по телевізору?
• Твоя улюблена кухня( страва)?
• Маєш хобі?
• Що найбільше цінуєш у людях?
• Яку музику слухаєш?
• Твій улюблений колір?
• Яку погоду любиш?

Це далеко не всі теми, але щоб не розгубитися та не сидіти мовчки візьми їх до уваги, друже!

Порада друга: у розмові постарайся обійтися без отих « А вчора ми вчительці математики кнопку на стілець поклали!..» Це не підніме твою персону у її очах.

Порада третя: пам’ятай, що найбільшу довіру до співрозмовника у дівчат викликають розповіді про батьків.

Порада четверта: не виявляй надмірної уваги до особистого життя дівчини. Що було,те було , і тебе воно зараз не стосується!

Дівчата дуже люблять увагу до власної персони . Байдуже, залишитесь ви друзями чи станете кимось більше, якщо відчуваєш, що вона тобі подобається скажи їй про це. Постав собі за правило: якщо бачиш у ній щось гарне чи приємне, неодмінно скажи їй. Бо хто скаже, як не ти?!
Але, на жаль, усяке побачення рано чи пізно закінчується, вам залишається тільки, що дійти до дому, сказати на прощання пару теплих слів, зазирнути в очі одне одному і…
Перше побачення часто закінчується прощальним поцілунком. Але хвилюватися у даній ситуації зовсім не треба. Дівчина сама дасть тобі зрозуміти, коли треба переходити до наступальних дій, а може, і сама перейде у наступ.

А якщо нічого не сталося, не засмучуйся і ні в якому разі не поспішай із висновками. Може вона хвилюється не менше, ніж ти? А може, вона ще нікого не цілувала ( крім родичів) і боїться тебе розчарувати? А може вона хоче зберегти свіжість своїх почуттів до наступного побачення? Може…15 коментарів to "Твоє перше побачення"

1 | Філософ

Квітень 26th, 2009 at 14:57

Avatar

Прекрасна тема…дякую авторові…
особливо цінна для початківців…пам’ятаю свій 1 раз це було дещо але впринципі було майже як в цій статті=)

2 | Вікор

Вересень 19th, 2009 at 00:11

Avatar

Дякую за цікаві та доречні поради!!!
Я думаю вони допоможуть побудувати міцні та тривалі стосунки!!!

3 | Рома

Січень 15th, 2010 at 22:31

Avatar

Дякую, стало цікаво прочитавши ще б запам*ятати))

4 | vov1k

Березень 30th, 2010 at 10:43

Avatar

дякую за поради дійсно цікаві !

5 | Тарас

Квітень 30th, 2010 at 16:15

Avatar

одне зауваження – ніколи не запрошуйте дівчину на перше побачення на дискотеку…це далеко не найкращий варіант…

6 | Назар

Червень 8th, 2010 at 22:19

Avatar

Дуже сподобалась тема і сам блог, дуже корисна штука, побільше б таких! Дякую адміністрації за прекрасний блог! Вперше за місяць почитав щось корисне! =)

7 | Ваня

Січень 5th, 2011 at 15:42

Avatar

дякую це кориссні поради але у мене перошого разу все було не так
але нічого я зроблю другого як першого і все буде так
і ще хотів погодитися з Тарасом це так тільки не на діскатєку

8 | Андрій

Березень 1st, 2011 at 20:08

Avatar

було б непогано вказати приклади ” Твоє завдання №1- зацікавити, заволодіти її увагою, продемонструвати свою впевненість” як саме? розказати анекдот який наприклад?

9 | Ростислав

Квітень 29th, 2011 at 19:53

Avatar

ЕМмм.ДЯкую за пораду.. але ще треба знайти дівчину який ти сподобаєшся…*

10 | Alex

Червень 28th, 2011 at 13:12

Avatar

Хороша тема…Вдячний!=))

11 | Славік

Листопад 14th, 2011 at 21:07

Avatar

блог супер! дякую за поради)

12 | Славік

Листопад 14th, 2011 at 21:08

Avatar

Дякую за поради) сподіваюся знадобляться!!!

13 | Дашики

Листопад 27th, 2011 at 22:07

Avatar

Да ДА это как раз то что хочется видеть от парня)))

14 | Роман

Жовтень 4th, 2013 at 14:26

Avatar

Автори ви просто супер дякую за поради дуже дякую досить класні поради через цю статтю я зрозумів що потрібно і в мене є дівчина моєї мрії дякую!

15 | Ольга

Серпень 11th, 2014 at 20:58

Avatar

Шкода що хлопець з яким я ходила на перше побачення не читав такі статті….

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд