teenbloog

19 Бер, 2011

У пошуках справжнього кохання

Автор: Іола Рубрика: Кохання

HBW!
Creative Commons License photo credit: Shereen M

Любов… Таке зрозуміле всім почуття. Але чи завжди воно справжнє? Інколи люди під сліпою захопленістю  бачать вічне кохання. Насправді це не так.

Подумай, чи людина, яка хоче задовольнити лише свої потреби буде кохати тебе по-справжньому? Я думаю, що ні. Результати опитування молодих осіб віком від 18 до 24 років показують, що більшість з них закохувались близько семи раз і щоразу вони стверджували, що закохалися по-справжньому, що знайшли справжнє кохання…

Думаю, що кожній людині в певний момент потрібно переглянути своє життя: задуматись над цілями, мріями і людьми, які її оточують. На перший погляд твій бойфренд(подруга) тебе любить, у вас все прекрасно. Але інколи з  плином часу ти розумієш, що біля тебе зовсім чужа людина: агресивна, егоїстична і корислива. Ти розчаровуєшся. Запитуєш себе: “Чому все так трапилося?”

Інколи відповіді навіть не знаходиш… У такі хвилини варто проаналізувати свої початкові почуття до нього(неї): чому саме він(вона),  що мені в ньому(ній) сподобалося і так далі. Дуже часто відповіть у всіх та сама: “Він(вона) гарний(-на). В нього(неї) гарна посмішка, обличчя, він(вона) гарно танцює”. Але чи це є критерієм для справжнього кохання?

Часто за красивою обгорткою ховається зовсім інша, чужа і пуста  людина. Ось тобі приклад. Уяви, що тобі подарували подарунок у великій гарній коробці. Ззовні він дійсно просто прекрасний – різнокольорова обгортка, з великим бантом. Ти думаеш собі: “Якщо така гарна упаковка, то всередині має лежати такий самий подарунок”. Ти розв’язуєш бант, здираєш обгортку і бачиш… пустоту. Не очікувано, правда? Розчарувався, напевне.

Ось такий тобі урок на майбутнє: дивитися не тільки на обличчя людини, а придивлятися до внутрішнього світу.Інколи зовнішня оболонка може не відповідати внутрішній.

Скептики говорять, що справжньго кохання не існує. Сподіваюсь, ти себе не відносиш до цієї категорії людей. Вір у кохання і воно обов’язково прийде до тебе. Не розчаровуйся і завжди пам’ятай, що все у світі робиться на краще. Можливо, це до кращого, що  ви розійшлися. Можливо, доля підготувала  для тебе цінніший скарб.5 коментарів to "У пошуках справжнього кохання"

1 | RedFox

Березень 20th, 2011 at 13:04

Avatar

Як завжди спасибі, повчально = )

2 | юліан

Квітень 15th, 2011 at 15:08

Avatar

Це мені не дуже допоможе, але всеодно дякую – цікаво.

3 | Nicole

Листопад 20th, 2011 at 16:26

Avatar

Кохання – це найкраще що може статись з людиною..коли людина закоханя ,то рік з коханою людиною проходить як день,а бе коханойі,день як рік..але кохання повинне бути взаємним..кохання-це почуття,це почуття яке не можливо пояснити..,кохання – це коли ви прощаєтесь і ти хочеш заплакати,але не робиш цього ,щоб він не хвилювався,..кохання- це коли твойі дуики належать йому,це коли ти сприймаєш людину такою якою вона є і не хочеш нічього змінити .,,…) рани від кохання самі болючі і ніколи не загоюються,але справжнє кохання заліковує все..,з ним пов*язані наприємніші моменти в житті,які завжди залишаються в серці…,КОХАННЯ – це коли весь світ зосереджується в одній людині*кохайте і пробачайте ,бо кохання це саме головне в житті

4 | Дашики

Листопад 27th, 2011 at 22:13

Avatar

а оце, що молоді люди по сім-десять раз закохуються прямо в яблучко ;D

5 | Davanda

Травень 5th, 2012 at 09:50

Avatar

позитивна стаття
дякую :)

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд