teenbloog

07 Кві, 2011

Як боротися з людьми які крадуть наш час?

Автор: Іола Рубрика: Друзі|Психологія

21-06-10 Cause I'd Rather Pretend I'll Still Be There At The End ~ Explored #1
Creative Commons License photo credit: Βethan

Мабуть, кожному з нас знайома ситуація: робиш сконцентровано якусь справу і раптом дзвонить телефон.

– Привіт! Що робиш!?
“О Боже! Знову телефонує моя набридлива знайома і так невчасно! Як завжди!” – знову з розчаруванням подумала я. Якраз з’явилося натхнення, тільки сиди і пиши – а тут тобі дзвонить телефон і тебе вже збили з настрою! Знаєш, що саме образливе в цій ситуації? А те, що, по суті говоримо – то ми ні про що, а час іде, натхнення зникає, а відмовити дівчині якось негарно з мого боку…

Після  тридцятихвилинної розмови “про все і ні про що” починаєш гніватися на себе і на весь світ. Караєш себе за те, що вчасно не могла сказати  “ні”, покласти слухавку, дописати статтю, за те, що згаяла дарма дорогоцінний час, який вже не повернути… А все тільки через те, що комусь не було куди згаяти час і обов’язково потрібно було подзвонити саме мені!

Ну що, я думаю, мої дорогі читачі, у цій ситуації кожен (а можливо і ні) впізнав себе. Таке, дійсно, з кожним буває. Але можна зробити і так, щоб час взяти під свій мудрий контроль і нікому не дозволяти втручатися і заважати вам в певний момент часу. Про це поговоримо трішки пізніше, а зараз коротко розповім вам про “Пожирачів часу “або “Вампірів часу”, людей, які крадуть ваш дорогоцінний час.

Вже досить давненько я прочитала в одному журналі про таких осіб і зараз хотіла б привести вам декілька головних  пунктів з неї.

Ось приклади або по-іншому, класифікація “пожирачів часу”:

1. “Агресори”. Це люди, які завжди когось критикують, підозрюють, сунуть ніс не у свої справи, занадто активні помічники. Вони дуже вміло володіють твоїм часом і увагою і, як наслідок, заставляють відволікатися від справ.

2.”Нещасні” або “Жертви”. До цього типу відносятьсялюди, які є повною протилежністю “агресорам”:  люди, які чимось ображені, а також жертви власної доброти і порядності. Жінки, які відносяться до цього типу, приходять на роботу в сльозах і розповідають про те, хто їх образив. Дуже часто такі люди люблять перемити всім кісточки.

Такі особи  мало того, що забирають час, вони ще  й володіють талантом вговорити когось зробити за них якусь роботу, дати щось в борг або зробити якусь послугу(звичайно, не рахуючись з вашими важливими справами).

А зараз я  розповім вам детальніше про методи боротьби з “пожирачами часу”:

1. Завжди, коли ви робите якусь важливу справу, яка потребує повної уваги, старайтеся вимикати пристрої зв’язку. Бажано навіть повідомити своїх домочадців про те, щоб вас не турбували в певний момент часу;

2. Якщо вже ви підняли слухавку, то старайтеся давати якомога короткі відповіді на запитання;

3. Уміти сказати “ні”, якщо діло цього сильно потребує. І не соромитися так сказати, наче ви когось ображаєте цим. Більше детально можна прочитати у  статті: Це нормально сказати «Ні». Можна сказати, щоб передзвонили в інший час;

4. Коли маєте роботу в інтернеті, то постарайтесь не заходити до соціальних мереж, тому що в будь-який момент можут потурбувати  віртуальні друзі.3 коментарі to "Як боротися з людьми які крадуть наш час?"

1 | Влад

Квітень 11th, 2011 at 19:50

Avatar

Цікава стаття)
Але для мене наприклад важливо щоб дзвонили люди,навіть в той час коли я зайнятий.
Нехай надокучають,але нате вони й друзі.
Я сам роблю “рекети” знайомим ввечері.
Під “рекетом” я підрозуміваю що телефоную на дом.телефон,та дізнаюсь останні новини.
Я не поважаю людей які перемивають всім кісточки.Бо
вважаю це низьким.
А взагалі краще всього говорити на свіжому повітрі,віч-на-віч.

2 | юліан

Квітень 15th, 2011 at 15:05

Avatar

Цікава стаття!
я прочитав її .
мені сподобалось.
Але я підтримую і дувку коментаря влада.
К оли тобі дзвонять, телефон повинен бути ввімкненим-це важливо!

3 | Іола

Квітень 16th, 2011 at 13:03

Avatar

коли дуже важливо-передзвонять ще раз!

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд