teenbloog

22 Лют, 2009

Як гарно виглядати на фотографії

Автор: teener Рубрика: На замітку

2008 mEmoriEs

Багато підлітків терпіти не можуть свої фотографії. Наприклад, я дуже критично ставився до своїх фото коли їх переглядав : « І чому в мене тут очі заплющені, невже моя зачіска так виглядає, а на цій взагалі якийсь кумедно-придуркуватий вигляд.»

Але це не означає, що підлітки проти гарних фотографій, які будуть красуватися на якомусь соціальному сайті чи просто у домашньому фотоальбомі. Тому пропоную тобі декілька досить простих практичних рекомендацій, слідуючи за якими ти будеш завжди задоволений своїми фотознімками.

1. Перевір свій зовнішній вигляд. Переконайся, що у тебе нічого не застрягло між зубами та твоя зачіска у нормі і не нагадує бурю в пустелі.

2. Підбери свою найкращу посмішку. Переглянь старіші фото чи просто потренуйся перед дзеркалом та підбери ту усмішку, яка тобі найбільш пасує. Коли твоя посмішка щира та справжня ти наче випромінюєш світло, і фотокамера це відчуває! Якщо в тебе поганий настрій і зовсім не хочеться посміхатися, то натягнута посмішка буде виглядати просто кумедно. Постарайся мати гарний настрій коли фотографуєшся!

3. Не ставай під пряме світло. Пряме світло відкриває всі найдрібніші дефекти твоєї шкіри. Через пряме сонячне світло ти будеш щуритися, що зіпсує твою посмішку і твої фото вийдуть не такими як ти бажаєш.

4. Не дивися прямо в камеру. Старайся дивитися трохи вище об’єктива. Якщо фотограф використовує спалах, то не потрібно дивитися на камеру скоса.

5. Кліпни очима. Після того як ти переконався, що виглядаєш нормально, підібрав свою найкращу посмішку, не став під пряме світло, використовуй наступний трюк: кліпни очима перед тим як фотограф натисне на кнопку. Тоді твої очі будуть відкритими і ти будеш задоволений своїм виглядом.

Готовий? Тоді скажи сир, зараз вилетить пташка!)Прокоментуй! to "Як гарно виглядати на фотографії"

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд