teenbloog

25 Січ, 2009

Як познайомитися з дівчиною?

Автор: teener Рубрика: Дівчата|Знайомства

Кажуть, що ніхто не приносить хлопцям стільки неприємностей, скільки приносять дівчата. Але від спілкування з дівчатами нікуди не дінешся, як би ти не хотів. А якщо вже спілкуватися, щоб потім соромно не було. Чи не так? І не треба казати, що ні з ким серед них спілкуватися, що вони всі задаваки або ябеди. Це цілковита брехня. Гарні дівчата всюди є, просто знайомитись з ними не всі вміють. Давай уявимо досить просту ситуацію: тобі сподобалася дівчина, і тобі захотілося підійти до неї, лагідно посміхнутися і сказати… А що сказати? Отут і починаються перші труднощі. Як зробити такий важливий крок під назвою «Знайомство»? Що для цього треба знати?

Враження від знайомства можна поділити на дві категорії. Перша – коли сприймають людину лише за зовнішніми ознаками. Часто візуальне враження досить не вірне, але саме воно дає команду продовжувати далі це знайомство чи давати відбій. Зумів ти зацікавити дівчину?Привернув її увагу? Яким би привабливим ти не був, якщо при першій спробі ти видався їй нецікавим. Шансів на розвиток ваших стосунків практично немає. Якщо вона все ж відповідає тобі поглядом чи намагається завести з тобою розмову не роби обличчя наче в тебе в одному місці кактус, не зображуй з себе якусь важливу особу, вона просто вирішить , що ти звичайний задавака, а тобі це треба? Краще посміхнись і лагідно відповідь – це збільшить твої шанси на успіх.

Друга категорія – враження внутрішнє. Тут уже в хід ідуть розум, інтелект, смаки, бажання… Якщо спочатку ти й не покажеш чого ти вартий насправді, гратимеш якусь роль, друге враження все одно виведе тебе на чисту воду. Довго грати чиюсь роль неможливо, і зрештою ти або стаєш собою, або… міняєшся.

Тепер поговоримо про методи знайомства. Ти хочеш познайомитись з дівчиною, яку бачиш уперше в своєму житті? Складна але досить поширена ситуація. Рідко в кого вистачить відваги просто так підійти і прямо заявити: «Я хочу з вами(тобою) познайомитись». Зрештою, нічого доброго з цього не вийде, навіть якщо в душі вона не проти твого товариства. Але довкола вас люди, що вони подумають?

Спробуй зробити свої наміри непомітними. Не треба ховатися під стіл, просто вибери слушний момент і приєднайся до розмови, в якій беруть участь декілька людей, серед яких вона та ще хтось з твоїх знайомих. Ключовим моментом може стати якась фраза чи навіть одне слово, що дасть тобі право невимушено вклинитися в розмову друзів. Або скористайся ситуацією коли треба проявити джентльменські риси,щось допомогти чи піднести, що дозволить тобі привернути до себе її увагу і мати можливість сказати кілька «нейтральних» слів.

Але не чекай закінчення вечірки, щоб на прощання подати «своїй» дамі пальто і помахати рукою. «Куй залізо, поки гаряче», тож не прогав потрібного моменту.

Дуже багато залежить від твого настрою та настрою дівчини, з якою ти маєш бажання познайомитись. Старайся підтримувати розмову на будь-які теми. Постарайся зрозуміти захоплення твоєї обраниці і вести розмову на цікаві для неї теми. Якщо сфера її захоплень тобі не відома, то краще не вигадуй усілякі дурниці, це може тебе скомпрометувати.

Старайся вести себе природно, доречно жартувати і розповідати веселі історії з власного життя. Не потрібно робити не властивих для тебе жестів, повір, зі сторони це може виглядати дуже кумедно. Важливо пам’ятати про два «не» спілкування у товаристві. Не перебивати співрозмовників і не нав’язувати комусь своєї точки зору.

А що буде далі після першої зустрічі? Все залежить від рішення продовжувати знайомство чи ні. Якщо ти впевнений, що перший крок був вдалий і ваші стосунки мають шанс перерости в щиру дружбу, тоді варто продовжувати знайомство. А головне твоє завдання – не набридати їй. На власному досвіді: деяких дівчат відлякує, коли хлопець надто бурхливо виявляє свої почуття.
На першій зустрічі після знайомства не роби нічого такого, чого робити не любиш, не вмієш і не збирався. Але! Якщо провів дівчину додому, то будь добрий робити це й надалі. Пам’ятай ти все таки джентльмен, тому проявляти джентльменські риси дуже корисно.

Не розказуй про свої минулі «подвиги», не хвалися кількістю завойованих дівочих сердець, не думаю, що це буде їй приємно слухати.

Не вимагай від нової знайомої надто багато і не старайся заволодіти її вільним часом, думками та мріями. Просто не вдавайся в крайнощі і ти уникнеш багатьох проблем.

Маєш когось на приміті? Тож не гай часу, дій! Бажаю успіху!28 коментарів to "Як познайомитися з дівчиною?"

1 | Марк

Липень 29th, 2009 at 00:08

Avatar

Говорили, балакали, сіли і заплакали… В мене, наприклад, рідко виникають проблеми з підтриманням розмови з дівчатами… Але ніколи не можу підібрати оцю першу фразу… А в статті тільки одна, і то, зовсім не оригінальна…

2 | Ваня

Листопад 4th, 2009 at 21:14

Avatar

Хочу найти дівчину,найти друзів

3 | Андрій

Листопад 15th, 2009 at 21:55

Avatar

to Марк, Маєш голову, пофантазуй ;) Тут викладена суть теми і досить зрозуміло :) А Першу фразу вже можна і самому…”Люди не предмети і діяти по інструкції – недоречно”

4 | святослав

Червень 20th, 2010 at 20:44

Avatar

а в мене серйозна проблема(( наприклад йду я собі по парку з друзями і йде дівчина і посміхається в мою сторону і відповідно я їй усміхаюсь но вот шоб підійти до неї і почати спілкування я неможу ніби як мене щось тримає я боюсь що вона побачить в мені якісь недоліки і зразу відшиє в багатьох випадках я встидаюсь і незнаю що мені робити якщо є спеціаліст будласка поможіть мені позбутися цієї проблеми))

5 | marik94

Червень 28th, 2010 at 19:21

Avatar

to святослав, почитай статтю про впевненість(стань впевненішим)

6 | Юлі4ка

Червень 30th, 2010 at 00:59

Avatar

Ну що ж, почитала я які тут поради хлопчикам дають. Якби вони ще їх дотримувалися, було б взагалі клас.

“А головне твоє завдання – не набридати їй. На власному досвіді: деяких дівчат відлякує, коли хлопець надто бурхливо виявляє свої почуття”

– щира правда!

7 | alessandra

Жовтень 9th, 2010 at 14:18

Avatar

Ой, дуже гарна стаття!
Якщо би хлопці так і робили…а що робити в такій ситуації?
Я – сама по собі сором’язлива, не комунікабельна, ще й з низькою самооцінкою. Хлопець,який мені подобається – такий самий. Що робити???

8 | Катя

Жовтень 30th, 2010 at 00:42

Avatar

стаття справді гарна!)))

9 | WALERIJA

Листопад 14th, 2010 at 06:16

Avatar

гарна стаття-)) доречна…
для мене особисто- не подобається, коли підходять хлопці, ну наче заучено штампують одні і ті ж фрази…і хід розмови такий же…

мене приємно дивують хлопці, з якими надалі хочеться спілкуватися- які показують якусь неординарність…
при знайомстві ви повинні бути вільними, впевненими…але краще вже бути сором”язливим, аніж з зіркою на лобі…що ніби до мене Аполлон на білому мерседесі, мультимільярдер з Олімпу приплив!!!
ми любимо простоту…геніальність в ній… не треба зразу казати- ой яка красуня, така гарна, що всіх засліпило, бідних, тією красою…але про те, що симпатична неодмінно потрібно..сказати- але через деякий час після початку розмови….
а про те, як підійти- то вражає тоді, коли ви підходите і починаєте говорити так, ніби ми вже годину сидимо і спілкуємось…тобто з якоїсь простої ненав”язливої фрази… не потрібно в ході знайомства проявляти фізичних проявів…типу обнімати, цілувати і т.д.
нас більше вражає ваша повага до нас, і проста турбота…подати руку…..ну ви зрозуміли про що я!!!

так ось один випадок- підійшов до мене хлопець- до речі був сам, один…просто на вулиці…запитав, де буде бал??? я незрозуміла, який бал, що за бал, зробила очі по 5 копійок… а він мені ну бал і бал… і типу запросив бути його принцесою…це я дуже добре запам”ятала!!! просто, зате ефективно…
і ще головне без матюків, вульгарності і правда- нав”язливості……. треба зацікавити і піти у вдалий момент…зате наступної зустрічі дівчина з нетерпінням буде чекати!

10 | S@nko

Грудень 20th, 2010 at 23:30

Avatar

В мене проблеми зі спілкуванням…. Мені дуже подобається дівчина, я незнаю що робити.сказати їй чи ні…якщо сказати, то що… Говорити з дівчатами я соромлюсь… Якщо у вас є час то дайте мені пораду…
Дуже дякую!!!

11 | юля

Січень 25th, 2011 at 15:12

Avatar

насправді хороший сайт) та як не крути хлопці відважнішими не стають!!)))

12 | Вова

Березень 3rd, 2011 at 23:32

Avatar

Всім привіт. Чесно кажучи мені сподобалась стаття. Але в мене інакша проблема. Я скромний по відношенях до дівчат, але коли я вкомпанії друзів я інакший я більш відкритий, веселіший, балакучіший. Комплекси перемагають мене коли я говорю з дівчиною я починаю думати що сказати, мямлю щось, переживаю стараюсь їй сподабатись і всеодно моє знайомство закінчується фіаскою. Мене не раз вже відшивали і тому я починаю чим раз більше боятись знайомства. Я не знаю що мені робити я вищас думаю, що зімною щось нетак. Я хотів би почути якусь пораду з вашої сторони…прошу…мені вже набридло бути самотнім.

13 | марк:)

Березень 6th, 2011 at 15:25

Avatar

гарно стисло, 4

14 | ВаняЧечен

Квітень 9th, 2011 at 13:14

Avatar

А хто побьє мій рекорд- 3 рази бути відшитим від одной і той же дівчини за 2 хвилин :)

15 | ірина

Квітень 9th, 2011 at 21:02

Avatar

ааааааааааааааааааааааааааааааа

16 | Вова

Квітень 12th, 2011 at 21:58

Avatar

Я побив твій рекорд) Я був відшитий 4 рази за день, але від різних дівчат =(

17 | Фіалка

Травень 9th, 2011 at 18:47

Avatar

Вова,а ти спробуй знайомитись..з дівчиною так само в якісь великій компанії а не насамоті може тоді ти будеш впевненішим…наприклад запроси дівчину яка тобі подобається…погуляти не на самоті а в компанії її та твоїх друзів…може це допоможе??
Або подумай…над тим чого саме тебе відшивають дівчата…може діло не в.. ” я починаю думати що сказати, мямлю щось, переживаю стараюсь їй сподабатись” а може діло в інших речах може ти плюєшся коли говориш…або в тебе дивний вираз лиця…а може ти смієшся по дурному типу:ггггааааа…ехехехгагагагагага……да це смішно…но може всетаки проблема в чомусь іншому????

18 | Вова

Травень 23rd, 2011 at 23:51

Avatar

коротче в мене всьо змінилось і не завдяки вашим порадам! Коротче забийте на всьо, що тут куйхнул) дівчата люблять веселих і смішних! Треба вміти вразити, а не на цицьки дивитись!!! =Р

19 | Вова

Травень 23rd, 2011 at 23:56

Avatar

поняли! Невдахи, які крутять віртуальну любов! Я взагалі не бачу ніякого смислу в ваших віртуальному світі! Коротче хто хоче поговорити на цю тему хай долучається! Я випущу вас з інтернета в реал!

20 | Вова

Травень 23rd, 2011 at 23:58

Avatar

vkontakte.ru/parapapapam_13

21 | Володя

Червень 29th, 2011 at 18:24

Avatar

в мене така проблема.в кафе на морі всі танцюють.і тут приходить мама з дочкою.порадьте будь-ласка як мері з нею познайомитись.ми декілька раз зустрічались поглядами.і мама від неї не відходить .її дочка як я зрозумів досить соромязлива і танцювати не любить.

22 | Іван

Липень 27th, 2011 at 21:36

Avatar

для сміливості 50 грам коняку
і успіх забезпечений

23 | Андрій

Вересень 4th, 2011 at 21:07

Avatar

Чому мені дівчата які подобаються старші від мене на 1 рік на 2?

24 | Вікторія

Грудень 10th, 2011 at 18:48

Avatar

знайомство з дівчиною треба починати з компліментів – це безпрограшний варіант, повірте ;)))))))

25 | Stas

Лютий 29th, 2012 at 22:37

Avatar

Стаття і справді хороша ! Для дітей ,які ще нічого не знають в самий раз ! Але ,на мою думку ,якщо хочеш підійти і просто познайомитись то потрібно підготуватись до цього психологічно ,а далі якщо маєш язик ,то в тебе все вийде ! До цього ще трішки фантазії і ти вже маєш хорошого друга ,або когось ближчого ! Як тобі захочеться так і буде ! Головне бути впевненим ! І мотивувати себе ,що все буде добре ! Ця людина навіть якщо вона тобі відмовить в знайомстві то вона не одна на цьому світі ! Вір у себе і все вийде !

А для тих в кого виникли питання я раджу почитати про Pick up !! І хлопцям і дівчатам ,також якщо є така потреба ! Тільки дівчатам жіночий пікап !

26 | Місько

Жовтень 8th, 2012 at 09:57

Avatar

А коли дівчину яка мені подобається я бачу з іншим хлопцем, що робити????

27 | Marian

Вересень 24th, 2013 at 15:24

Avatar

Я з дівчиною вже переписуюсь через контакт..а завтра в нас має бути перша зустріч..надіюсь ті всі пропозиції мені допоможуть…якщо маєте якісь власні секрети успіху (знайомства) то поділіться.

28 | Вован

Січень 30th, 2015 at 19:21

Avatar

Уважаємі пацанни перед тим як познайомитися з дівкою подумайте от про що:ЯКЩО П’ЯТЬОМ ЛЮДЯМ ЗА 30 РОКІВ ВДАЛОСЯ ПОБУДУВАТИ СУЧАСНУ АМЕРИКУ,ТО МЕНІ НЕ ВДАСТЬСЯ З НЕЮ ПОЗНАЙОМИТИСЬ?ДІДЬКА ЛИСОГО!

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд