teenbloog

25 Січ, 2009

Залицяльний гороскоп

Автор: teener Рубрика: На замітку

Скільки тільки не існує різноманітних гороскопів: гороскоп звичайний, гороскоп здоров’я, діловий гороскоп. А нещодавно астрологи додумалися і до залицяльного гороскопу. Не лінуйся поцікавитися можливо він ще стане тобі у пригоді.

ОВЕН. Не дай Боже залицятися до дівчини – Овна так, щоб вона подумала, що крім неї ти нікому не потрібен. Інакше це їй швидко набридне. Овни – люди кипучі, темпераментні, з усім що дається їм легко та без бою, вони так само й розлучаються. Інша річ, коли увага залицяльника здобута ціною деяких зусиль. Ось тоді нехай тільки спробує хтось зазіхнути на її право одноосібного володіння тобою! Я б особисто не радив.

ТЕЛЕЦЬ. Якщо тобі чарівно посміхнулася дівчина – Телець, май на увазі: дарувати їй можна не самі лише квіти, а де що смачніше та практичніше. Наприклад, шоколадка, подарована після довго сидіння на уроках, тільки зблизить вас. Якщо вона добра, то неодмінно поділиться з тобою. В цей спосіб можна перевірити, чи буде вона в майбутньому ділитися зі своїм партнером, вийшовши за нього заміж.

БЛИЗНЮКИ. Для них не шкодуй цікавих оповідок і ні в якому разі не мовчи як риба. Якщо ти розумний, то за тиждень ти їй точно не набриднеш. Проте потрібно мати неабияке коло зацікавлень, аби стати гідним співрозмовником дівчини – Близнюків. Інакше її увагу приверне ще більший інтелектуал.Дівчата –Близнюки залюбки мовчать, коли говорять інші, проте й від інших вимагають того ж.

РАК. Якщо понад усе ти цінуєш міцні стосунки та турботу, то найкращий вибір – це дівчина-Рак. Головне при цьому цілком віддавати собі звіт утому, що ти прагнеш міцних стосунків. Дівчата-Раки не міняють свої симпатій кожних 2-3 роки.

ЛЕВ. Якщо ж довгі стосунки не входять зараз до твоїх планів, шукай Левицю. Вона сама, якщо захоче, кине тебе набагато раніше. Ну не винні вони, що так люблять хлопців – такими створила їх природа. І пам’ятай, якщо любові від тебе буде виходити не стільки, скільки вона вважатиме за потрібне, то дівчина – Лев не забариться компенсувати цю нестача деінде – така вже в них вдача. Як привернути її прихильність? Постійно її нахвалюй. Навіть тоді, коли це відверта брехня.

ДІВИ. З Дівами ніколи не намагайся видаватися розумнішим, ніж ти є насправді. Вони дуже швидко й так усе вирахують, і твоя персона посяде в їхній класифікації те місце, на яке вона заслуговує. Діви страшенно терплячі до чужого інтелекту, їм завжди видається, що хтось може знати більше, ніж вони. Скромність – ось справжня чеснота Діви. Втім, не позбавленні вони й надмірної цікавості та кокетування. Діви дуже люблять порядок та чистоту і це зберігається протягом усього життя.

ТЕРЕЗИ. Якщо починаєш розставляти пастки на дівчину – Терези, часто трапляється так, що вона вже давно тебе випередила, понаставлявши на тебе кучу капканів та силець. Терези, як правило, мають гарну фігуру та приємні манери, тож про звичку підкріплювати свої думки емоційно забарвленими слівцями в її присутності доведеться забути, та й у компанії дівчини іншого знаку зодіаку не вживай їх – це не підніме тебе у їх очах, а тільки знизить твій рейтинг. Дівчата – Терези люблять усе зважити, оцінити. Часто дивлять на представників протилежної статі з таких позицій: «А як ми будемо виглядати на людях у благородному товаристві?» Частіше запрошуй їх у театр, на художні виставки, у кіно. Терези люблять спізнюватися на зустрічі. Ні , насправді, вони дуже пунктуальні, але ж етикет…

СКОРПІОНИ. Їм подавай усе й відразу. Пів міри – не для них. З іншого боку, легку здобич, вони як здобич і не розцінюють. Прагнення дівчини – Скорпіона потрапляти в різні історії забезпечує їй та всім хто поруч веселеньке життя. Якщо ти також любитель гострих відчуттів – щасливого спільного плавання. Та іноді намагайся тримати дистанцію по відношенню до Скорпіона.

СТРІЛЕЦЬ. Що потрібно від своєї половинки стрільцю? Щоб не заважала. Постійно кудись їздити, на зборах класних виступати, розумні промови говорити – це для дівчини- Стрільця як дихати. Стрільці шукають собі не тільки партнера, а й потенційного спонсора своїх майбутніх проектів. Часто дорослих Стрільців запрошують на роботу з пристойною платнею. Віддавати команди – це в Стрільців виходить дуже добре, тому й самі вони не рідко стають начальниками.

КОЗЕРОГ. Сподобалася дівчина – Козерог? В такому випадку тепла та ласки не чекай – ти їх просто не дочекаєшся. Ні, звісно, років через 20 неприборканий темперамент дівчини – Козерога розкриється у всій своїй красі, ось тоді вона й покаже, що таке кохати, цілеспрямованою методично, так як ніхто інший вже не зможе. Відкараскатися від такого кохання майже неможливо, якщо вона сама не вирішить тебе залишити.

ВОДОЛІЙ. Що робити, якщо тобі сподобалась дівчина – Водолій? Їй, просто важко звикнути до думки, що є десь протилежна стать. Для неї всі – друзі. Без елемента випадковості життя для неї стає просто набором чорно – білих буденних картинок. Проте, як вона розквітає, коли вдається поставити щось з ніг на голову. Якщо ти мужньо підставишся під усі її експерименти. Вона може звернути на тебе увагу. А якщо вона зізнається тобі, що ти її кращий друг, це може означати тільки одне: види на тебе в неї дуже серйозні.

РИБИ. Що потрібно їм для щастя – таємниця часом і для них самих. Дуже легко пов’язати своє життя з Рибами, головне говорити все, що їм хочеться чути. Вони усьому повірять. Навіть, уловивши тебе на брехні, дівчина – Риба не буде тебе критикувати. Вона просто мило посміхнеться і все пробачить. Хіба цього замало? Ні, звісно, й тут є своє підводне каміння. То почне згадувати, ким вона була у минулому житті, то повірить взагалі не знати в що і за мить розчарується. Зате вона чесна і добра. А такі риси завжди цінні.Прокоментуй! to "Залицяльний гороскоп"

КОМЕНТАР:

Дрібнички

количество читателей онлайн и всего UA TOP Bloggers

  • Андрій: Усі люди коли небудь грали в ігри. Одні грали, а потім їм набридло. Інші починаючи г
  • Анна: Три місяці назад на моїх очах померла мама. Такого болю від безвиході я ніколи не
  • Влад: Я майже місяць тому втратив батька,мені лише 13 років я не уявляю як бути дальше,буд